هارد دوربین مداربسته وسترن دیجیتال بنفش 2 ترابایت

2,750,000 تومان

هارد دیجیتال وسترن بنفش 2 ترابایت

هارد دیجیتال وسترن بنفش با ظرفیت 2 ترابایت، نوع هارد دیسک اینترنال، نوع رابط SATA 3.0 دارای سایز هد 3.5 اینچ، سرعت چرخش 5400 دور در دقیقه، سرعت انتقال داده ها 145 مگابایت بر ثانیه، حافظه کش به ظرفیت 64 مگابایت و فرمت Advanced Format می باشد. هارد دیجیتال وسترن بنفش 2 ترابایت از تکنولوژی Allframe 4K و IntelliSeek پشتیبانی می کند. هارد دیجیتال وسترن بنفش مناسب استفاده برای دوربین‌ های مداربسته است.

ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته

هارد دیسک های وسترن دیجیتال سری بنفش از شناخته شده ترین محصولات کمپانی وسترن دیجیتال است. هارد اینترنال وسترن بنفش به منظور ذحیره سازی تصاویر دوربین مداربسته در دستگاه های ذخیره ساز مانند DVR و NVR مورد استفاده قرار می گیرد. این هارد امکان ذخیره سازی تصاویر 64 دوربین مداربسته به صورت همزمان و بدون وقفه را فراهم می کند. هارد وسترن دیجیتال شرکتی بنفش 2 ترابایت از رابط sata 3.0 و سرعت چرخش آن 5400 دور در دقیقه برخوردار است. در هارد وسترن اینترنال بنفش مصرف برق تا 50 درصد کاهش می یابد. قیمت هارد دوربین مداربسته وسترن دیجیتال بنفش 2 ترابایت بسیار مقرون به صرفه و کیفیت آن عالی است و دارای 2 سال گارانتی در جا تعویض شرکتی می باشد

دارای تکنولوژی Allframe 4K و IntelliSeek

در هارد دیجیتال وسترن بنفش 2 ترابایت تکنولوژی AllFrame به کار رفته است. این تکنولوژی موجب می شود تا در هنگام ضبط تصاویر هیچ فریمی از دست نرود. پس با خیال راحت می توانید از این هارد دیسک استفاده کنید. یکی دیگر از تکنولوژی هایی که در این هارد دیسک مورد استفاده قرار گرفته است تکنولوژی Intelliseek می باشد. این تکنولوژی بین عملکرد و قدرت هارد دیسک تعادل ایجاد کرده و میزان لرزش، مصرف برق و هم‌ چنین صدای هارد دیسک را کاهش می دهد. حافظه کش به کار رفته در این هارد 64 مگابایت است بنابراین برای حافظه موقت مشکلی ایجاد نخواهد شد. از ویژگی های بارز هارد دیجیتال وسترن بنفش 2 ترابایت می توان به پایداری بسیار بالای آن ها و هم‌چنین طول عمر مفید زیاد آن ها در مقایسه با هارد دیسک های داخلی معمولی اشاره کرد. جهت اخذ راهنمایی برای خرید هارد وسترن دیجیتال بنفش 2 ترابایت با کارشناسان دوبرکا تماس بگیرید.

  • 2 ترابایت
  • دارای تکنولوژی Allframe 4K و IntelliSeek
  • 145 مگابایت بر ثانیه
  • 5400 دور در دقیقه
  • 3.5 اینچ
  • SATA 3.0
  • 64 مگابایت
مــزایا
مــعایب