200,000 تومان تخفیف
حراج! ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BXD-

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BXD-

1,700,000 تومان

1,500,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

نام محصول:SFP-10G-BXD-l

نرخ انتقال اطلاعات:10 گیابایت بر ثانیه

وزن0.018 کیلوگرم

ابعاد ماژول فیبر نوری:55x12x7 میلی متر

نوع مازول:SFP

نوع تکنولوزی ارتباطی:Wired

طول موج:1330 نانومتر

حداکثر فاصله:10گیلومتر

نوع فیبر:SMF

نو کانکتور;DUAL LC

ولتاز:3.3 ولت

مصرف برق:1 وات

مازول فیبر نوری سیکوSFP-10G-BXD-l قابلیت

انتقال یک کانال 1330 نانومترو دریافت سیگنال 

1270 نانومتر را دارد وارتباط بیش از یک رشته

فیبر با جدا کردن طول موج انتقال دو دستگاه 

حاصل می شود.این فیبر نوری دارای تکنولوزی

ارتباطیwired بوده و مجهز به ولتاز 3.3 ولت 

می باشد .

مــزایا
مــعایب