رک دیواری 4 یونیت عمق 35

تماس بگیرید

رک دیواری 4 یونیت عمق 35

رک دیواری 4 یونیت با عمق 35 سانتی متر، عرض 25 و طول 40 سانتی متر محفظه ای فلزی است که می توانید برای نگه داری دستگاه های DVR، NVR ، سرور، مودم و روتر از آن استفاده کنید. بنابراین رک وظیفه محافظت از سیستمی که درون آن قرار داده می شود را دارد. البته رک برای محافظت از دوربین مداربسته هم مورد استفاده قرار می گیرد. رک دوربین مداربسته از لحاظ حفظ امنیت و حفاظت فیزیکی دستگاه مورد نظر کاربرد دارد. بنابراین با قرار دادن دوربین مداربسته در داخل رک، افراد دیگر نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

بالا بردن سطح امنیت

رک دیواری 4 یونیت عمق 35 باعث بهبود امنیت تجهیزات شبکه و سرور شما خواهد شد. با خرید رک دیواری مناسب می توانید به راحتی کابل ها و تجهیزات را مدیریت کنید. به علاوه تجهیزات مورد نظر را دور از دسترس افراد غیر مجاز قرار دهید، در این صورت سطح امنیت تجهیزات افزایش می یابد. رک دیواری 4 یونیت علاوه بر حفظ امنیت، از تجهیزات شبکه و سرور در برابر هر گونه خطرات احتمالی و صدمه دیدن محافظت و نگهداری می کند. در نظر داشته باشید که اگر برای نگهداری و محافظت از تجهیزات دوربین مداربسته قصد خرید رک را دارید از رک های دیواری با عمق 35 استفاده نمایید. از متعلقات رک می توان به سنسور حرارت سنج، طبقه ثابت رک، سینی متحرک، قفل رک، لایت پنل و غیره اشاره نمود.

کولینک در رک دیواری 4 یونیت

رک دیواری 4 یونیت عمق 35 همانند دستگاه تهویه نیز هوای داخل را تمیز نگه داشته و باعث می شود عمر مفید دستگاه افزایش یابد و سلامت دستگاه حفظ شود. با افزایش تولید گرما توسط دستگاه هایی که در داخل رک قرار داده می شوند، خنک کننده نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. رک دیواری معمولا برای کسب و کارهای کوچک مناسب است. هم چنین افرادی که قصد جمع آوری شبکه کوچکی را دارند تهیه رک 4 یونیت گزینه ایده آلی می باشد. با توجه به اینکه رک دیواری 4 یونیت عمق 35 برای خنک نمودن فضای داخلی از فن استفاده نمی کند و فاقد سیستم خنک کننده می باشد، در صورت نیاز به فن حتما این مورد را به کارشناس فرش اطلاع دهید. رک دیواری 4 یونیت از رک های کاربردی با قیمت مناسب می باشد. جهت استعلام قیمت رک دیواری 4 یونیت عمق 35 و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش دوبرکا در تماس باشید.

  • 40 سانتی متر
  • 25 سانتی متر
  • 35
  • الکترو استاتیک
  • 4
مــزایا
مــعایب