رک 3 یونیت دیواری عمق 35

تماس بگیرید

رک 3 یونیت دوربین مداربسته 

رک محفظه ای از جنس فلز می باشد که از سیستمی که درون آن قرار داده می شود محافظت می نماید. رک 3 یونیت ارائه شده توسط شرکت دوبرکا دارای بدنه ی فلزی و مقاوم با ورق ضخیم بوده و به عنوان رک دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های NVR، DVR، منبع تغذیه، سوییچ و مودم و هم چنین چهار شاخه برق را می توان به آسانی درون این رک جای داد. این محصول همانند دستگاه تهویه عمل کرده و با تهویه ی هوای داخل، موجب افزایش عمر مفید دستگاه می شود.

کاربرد رک 

رک محفظه ای است که به منظور محافظت از سرور یا سایر تجهیزات شبکه مانند دستگاه DVR، NVR، روتر و... مورد استفاده قرار می گیرد. رک ها با تهویه ی هوای داخل و هم چنین محافظت از سیستم در برابر ضربه و صدمات فیزیکی، موجب کارایی بهتر و افزایش طول عمر دستگاه می شوند.

انواع رک دوربین مداربسته 

رک های دوربین مداربسته با توجه به نوع کاربرد و تجهیزات درون آن، به دو دسته ی رک های دیواری و ایستاده تقسیم می شوند. رک های دیواری عمدتا در ارتفاع ۵، ۶، ۷، ۹ یونیت و عمق های متفاوت تولید می شوند. عمق این نوع رک ها می تواند بین 35، 45 یا 60 سانتی متر متغیر باشد. لازم به ذکر است که رک های ایستاده در مقایسه با رک های دیواری دارای عمق بیشتری هستند. رک های دیواری به منظور قرار گیری سوئیچ های کوچک غیر رکمونت استفاده شده و حداقل دارای عمق 35 سانتی متر هستند. در واقع رک های دیواری مخصوص نصب روی دیوار بوده و دارای قابلیت نصب سوئیچ یا دستگاه ضبط دوربین مداربسته می باشند. از رک های ایستاده هم می توان برای قرار دادن سرور، سوئیچ، انواع پچ پنل و... به شکل رکمونت استفاده کرد.

  • 40 سانتی متر
  • 19 سانتی متر
  • 35 سانتی متر
مــزایا
مــعایب