رک 6 یونیت طرح كلاسيك

320,000 تومان

رک 6 یونیت عمق 46 طرح کلاسیک 

رک‌ها محفظه‌های فلزی هستند که به منظور نگهداری و حفاظت از تجهیزات شبکه مثل سرور، یو پی اس (UPS)، کابل، سوئیچ، تجهیزات دوربین مداربسته و... مورد استفاده قرار می گیرند. رک دیواری 6 یونیت طرح کلاسیک با عمق 46 در دسته رک‌های دیواری قرار می گیرد که قابل نصب روی دیوار بوده و عمدتا در شبکه‌های کوچک یا بخشی از شبکه‌های بزرگ کاربرد دارد. رک‌های دیواری گزینه‌ی مناسبی برای نصب تجهیزات دوربین‌های مداربسته تحت شبکه می باشند، بنابراین می توان از آن‌ها برای قرار دادن تجهیزات دوربین‌های تحت شبکه و دستگاه‌های ضبط کننده استفاده نمود.

رک 6 یونیت طرح كلاسيك

رک 6 یونیت طرح كلاسيك در رنگ الکترواستاتیک (کرم و مشکی) و استاندارد 19 اینچ طراحی و تولید شده و دارای درب جلو شیشه ای با فریم فلزی همراه با قفل سوئیچی و درب های طرفین بصورت بازشو (همراه با قفل سوئیچی) می باشد. به منظور تهویه و گردش هوای داخل رک روی بدنه های جانبی آن، شبکه تهویه ی هوا تعبیه شده است. رک 6 یونیت طرح کلاسیک ابعاد 27/46/52 دارای قابلیت نصب یک عدد فن اضافه نیز می باشد. هم‌چنین می توان برای تهویه هوا ، درب توری برای این رک نصب نمود و یا برای امنیت بیشتر از درب کاملا فلزی استفاده کرد. این رک به ورودی و خروجی کابل از بالا و پایین نیز مجهز شده است.

ساختار محکم رک‌های دیواری 

رک 6 یونیت طرح کلاسیک ابعاد 27/46/52 به دلیل ساختار محکم و تامین امنیت تجهیزات شبکه، یکی از رک‌های پر فروش در بازار به شمار می رود. درب جلوی این رک از نوع شیشه ای با فریم فلزی می باشد. این نوع درب علاوه براین که موجب زیبایی ظاهری رک می شود، دو خاصیت مهم دیگر نیز دارد، یکی نمایش کامل تجهیزات داخل رک و دیگری حفاظت از حاشیه‌های شیشه سکوریت که در برابر ضربه از مقاومت کمتری برخوردار هستند. هم چنین قفل سوئیچی تعبیه شده در این محصول نیز مانع دسترسی غیر مجاز افراد به تجهیزات داخل رک می شود.

  • 46
  • رنگ الکترواستاتیک (کرم و مشکی)
  • رک دیواری
  • 6 یونیت
  • درب های جلو شیشه ای با فریم فلزی همراه با قفل سوئیچی
مــزایا
مــعایب