رک 2 یونیت ابعاد 17/36/40

250,000 تومان

رک 2 یونیت ابعاد 17/36/40

رک‌ها محفظه‌های فلزی هستند که وظیفه‌ی نگهداری و محافظت از تجهیزات شبکه مانند کابل، سوئیچ، تجهیزات دوربین مداربسته، سرور و... را بر عهده دارند. رک 2 یونیت ابعاد 17/36/40 جزو رک‌های دیواری است که قابل نصب روی دیوار بوده و معمولا در شبکه‎‌های کوچک یا قسمتی از شبکه‌های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این رک مناسب برای نگهداری تجهیزات دوربین مداربسته می باشد، از این رو می توان تجهیزات دوربین و دستگاه‌های ضبط کننده را درون آن قرار داد.

رک ۲ یونیت عمق 36

رک دیواری 2 یونیت با عمق 36 و ارتفاع 13 به منظور نگهداری از تجهیزات شبکه و دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای این رک می توان به افزایش طول عمر قطعات و عیب یابی آسان آن‌ها اشاره کرد. رک 2 یونیت ابعاد 17/36/40 به قفل با کیفیت مجهز شده است که موجب افزایش امنیت تجهیزات و عدم دسترسی غیر مجاز افراد به داخل رک می شود. هم چنین درب توری این رک موجب تهویه هوای داخل شده و از صدمات فیزیکی به ویژه ضربه و فشار به تجهیزات داخل رک جلوگیری می کند و کارایی بهتر قطعات را به دنبال دارد.

افزایش امنیت

رک دو یونیت عمق 36 برای حفظ امنیت شبکه و تجهیزات دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین کارایی این محصول جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به سرور با تجهیزات شبکه است. هم چنین سبب می شود آسیب‌های ناشی از ضربه، زلزله، افتادن و... کاهش یافته و مکان امن تر و قابل اطمینان تری برای تجهیزات ما فراهم می نماید.

  • 13 سانتی متر
  • 36 سانتی متر
  • 36 سانتی متر
  • 2 یونیت
  • توری
مــزایا
مــعایب