رک 2 یونیت ابعاد 17/36/40

280,000 تومان

رک دیواری 2 یونیت عمق 36

رک 2 یونیت ابعاد 17/36/40 از نوع رک های دیواری است که این رک ها دارای ابعاد کوچک و قابل نصب بر روی دیوار می باشند و جهت استقرار، نگهداری و محافظت از تجهیزات مختلف شبکه مانند کابل، سوئیچ، پچ پنل، سرور، تجهیزات مخابراتی، ups و تجهیزات دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در مواردی که فضای کافی برای استفاده ار رک های ایستاده نیست و یا در شبکه های کوچک که رک های ایستاده مورد استفاده قرار نمی گیرند، رک های دیواری گزینه مناسبی هستند. رک دیواری 2 یونیت دارای عمق 36 سانتیمتر، ارتفاع 17 و عرض 40 سانتیمتر می باشد.

حفظ امنیت تجهیزات شبکه

رک ها محفظه های فلزی بوده و از عمومی ترین تجهیزات زیر ساخت شبکه های کامپیوتری می باشند که جهت نگهداری و محافظت از تجهیزات مختلف شبکه استفاده می شود، در واقع برای متمرکز کردن تجهیزاتی مثل سرور ها، سوئیچ ها، کابل ها و… از انواع رک ها استفاده می شود. از مزایای کاربرد رک در شبکه طول عمر قطعات و عیب یابی آسان تر آن ها می باشد، در واقع رک ها باعث بالا بردن سطح امنیت و دور از دسترس قرار دادن تجهیزات از افراد غیر مرتبط و محافظت و نگهداری از تجهیزات شبکه به شکل بهینه تر به جهت صدمه ندیدن این تجهیزات گران بها می شوند.

رک دیواری 2 یونیت

رک 2 یونیت ابعاد 17/36/40 دارای محفظه فلزی است که جهت محافظت از متعلقات مختلف شبکه مانند پچ پنل، سرور، کابل، سوئیچ شبکه، تجهیزات مخابراتی، UPS و غیره نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این رک از نوع دیواری بوده و از ارتفاع 2 یونیت و عمقی برابر با 36 سانتیمتر بهره می برد و قابل نصب بر روی دیوار می باشد. درب جلو این محفظه به صورت توری یا مشبک بوده و بر روی آن یک قفل تعبیه شده که براحتی می توان آن را باز یا بسته نمود، بعلاوه ساختار این رک بسیار مستحکم بوده و از عمق کافی برای نصب انواع تجهیزات شبکه برخوردار است.

  • 17 سانتیمتر
  • 40 سانتیمتر
  • 36 سانتیمتر
  • 2 یونیت
مــزایا
مــعایب