دوربین مداربسته رومیزی وایرلس Smart Snap Wall Lamp

850,000 تومان

دوربین مداربسته رومیزی وایرلس

دوربین مداربسته  Smart Snap Wall Lamp یکی از دوربین های وایرلس می باشد که می تواند کیفیت تصویری 2 مگاپیکسل (HP) را در اختیار کاربر قرار دهد. این دوربین دارای قابلیت مکالمه دو طرفه و کنترل از راه دور می باشد. هم چنین به تکنولوژی تشخیص حرکت مجهز شده است. 

مزیت خرید دوربین مداربسته رومیزی وایرلس Smart Snap Wall Lamp

دوربین مداربسته بی سیم Smart Snap Wall Lamp به آسانی نصب می شود و نیازی به سیم کشی ندارد. این دوربین از وضوح تصویری 2 مگاپیکسل برخوردار است و می تواند تصاویری با کیفیت مطلوب فراهم کند. سنسور تشخیص حرکت، قابلیت کنترل از راه دور و پشتیبانی از حافظه MicroSD از ویژگی های بارز این محصول می باشند. شما با استفاده از این دوربین دیگر نیازی به دستگاه ضبط کننده تصاویر DVR/NVR نخواهید داشت، چرا که می تواند تصاویر را در حافظه میکرو اس دی ذخیره نماید. 

خرید دوربین مداربسته رومیزی وایرلس با قابلیت تشخیص حرکت 

قابلیت تشخیص حرکت یکی از تکنولوژی های منحصر به فردی است که برخی از دوربین های مداربسته می توانند از آن استفاده کنند. دوربین مداربسته رومیزی وایرلس Smart Snap Wall Lamp نیز در دسته این دوربین ها قرار می گرد. این فناوری موجب کاهش حجم و تعداد تصاویر شده و کاهش مصرف فضای ذخیره سازی را به دنبال دارد. در صورتی که قابلیت تشخیص حرکت یا Motion Detection در دوربین مداربسته فعال باشد، فقط زمانی که سوژه متحرک در میدان دید دوربین قرار گیرد، دستگاه شروع به ضبط می کند و در زمان هایی که هیچ حرکتی نباشد، تصویری نیز ذخیره نخواهد شد. قابلیت تشخیص حرکت یکی از فناوری های بسیار موثر در کاهش هزینه های کاربر می باشد. 

  • سنسور تشخیص حرکت، پشتیبانی از حافظه MicroSD و قابلیت کنترل از راه دور
  • 2 مگاپیکسل HD
مــزایا
مــعایب