مانیتور TFT خودرو | پک کامل به همراه دوربین عقب و جلو

990,000 تومان

Warning: Last items in stock!

مانیتور آیینه ای 4.3 اینچ خودرو

آینه وسط یا آینه جلویی توبيز مدل TFT LCD Color Monitor ماشین دارای تلویزیون کوچک 4.3 اینچی برای اتصال دوربین عقب است و امکان مشاهده فضای پشت اتومبیل هنگام دنده عقب را از طریق ال سی دی 4.3 اینچی رنگی خود فراهم می کند. مانیتور TFT خودرو هنگامی که به سمت عقب حرکت کنید بطور خودکار تصویر پشت خودرو را برای شما نمایش می دهد. دوربین دنده عقب و آینه مانیتور TFT LCD، دوربینی با کیفیت بالا می باشد و شما می توانید شاهد تصویری بسیار شفاف و با وضوح بالا از عقب اتومبیل باشید، به عبارت دیگر تصویر دریافتی فاقد هر گونه نویز خواهد بود. این محصول از برند PERMAK است و با گارانتی 18 ماهه این تضمین را به شما می دهد که این پکیج اورجینال و با کیفیت است.

مانیتور TFT خودرو

TFT مخفف عبارت Thin Film Transistor می باشد و یک نوع نمایشگر از نوع LCD است که عملکرد و کارایی بهتری نسبت به ال سی دی دارد. ترانزیستور این نوع نمایشگر به شکل مایعی نازک در پشت نمایشگر جای گرفته است. آینه مانیتور دار اگر همراه دوربین دنده عقب باشد این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید ماشین خود را به راحتی پارک کنید یا از موانع اطراف باخبر شوید و در واقع اگر خودروی شما از دوربین دنده عقب و صفحه نمایش برخوردار باشد هم موجب ارتقا سطح ایمنی می شود و هم نمای داخل خودرو شما زیباتر می شود. به همراه این دوربین تمام اتصالاتی که به منظور نصب دستگاه مورد نیاز است از قبیل کابل تامین برق و فیش تصویر به خریدار عرضه می گردد.

صفحه نمایش LCD 4.3 اینچی رنگی

مانیتور TFT خودرو دارای یک ال سی دی 4.3 اینچی برای اتصال به دوربین عقب است و امکان مشاهده فضای پشت خودرو را هنگام حرکت به عقب برای شما فراهم می کند. ضمن اینکه تصویری که این ال سی دی (LCD) برای شما نمایش می دهد رنگی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. این مانیتور دارای خروجی دوربین CVBS می باشد و شما می توانید این محصول را بر روی تمام اتومبیل های داخلی و خارجی بدون سیستم صوتی تصویری نصب نمایید. برند PERMAK این محصول را با پکیج کامل عرضه کرده و در داخل پک آن یک عدد مانیتور، دو عدد فیش برای وصل نمودن دوربین و آینه به برق و یک عدد فیش تصویر وجود دارد، بعلاوه این پکیج از ضمانت 18 ماهه برخوردار است.

  • برند PERMAK
  • مشاهده فضای پشت اتوموبیل هنگام دنده عقب - نمایش خودکار تصویر به هنگام حرکت به سمت عقب
  • صفحه نمایش LCD 4.3 اینچی رنگی
  • 18 ماه
  • خروجی دوربین CVBS
  • دوربین عقب 540 تی وی لاین
Benefits
Flaws