دریل شارژی چکشی 18 ولت FURUIDE مدل 5-1B

1,400,000 تومان

This product is no longer in stock

دریل شارژی چکشی فروید مدل 5-1B

دریل شارژی چکشی فروید مدل 5-1B دارای ولتاژ 18 ولت، دو عدد باطری لیتیوم و قوی، دو سرعته (چکشی برای ایجاد سوراخ و بستن پیچ) دارای قابلیت تنظیم سرعت چپ گرد و راست گرد به همراه شارژ کن و جعبه ابزار می باشد. کیفیت دریل شارژی چکشی فروید مدل 5-1B با ولتاژ 18 ولت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این دریل شارژی در واقع یک چکش برای ایجاد سوراخ های مختلف و هم چنین بستن پیچ می باشد. کار با این دریل بسیار آسان بوده و سهولت کار، طراحی جمع و جور برای بهترین حالت قرارگیری در دست و هم چنین کیفیت عالی این محصول از ویژگی های بارز آن محسوب می گردد.

قابل حمل بودن

دریل شارژی چکشی 18 ولت  فروید مدل 5-1B با توجه به جعبه ابزاری که همراه دارد، به راحتی قابل جابجایی می باشد. این وسیله به قدری کوچک و جمع و جور است که در هر مکانی برای باز و بسته نمودن چیپ ها یا سوراخ کردن سطوح می توانید از آن استفاده کنید. به عنوان مثال شما می توانید از دریل شارژی چکشی فروید مدل 5-1B در مکان هایی که برق وجود ندارد هم استفاده نمایید. از جمله دلایلی که باعث محبوب دریل شارژی چکشی فروید شده است قابل حمل بودن آن می باشد. هم چنین به دلیل ابعاد بسیار کوچکی که دریل شارژی فروید دارد، قابل استفاده در محیط های بسته که از فضای کمی برخوردار هستند، خواهد بود. این نوع ابزار بسیار کاربردی است و با توجه به قابلیت هایی که دارد تکنسین ها و کارگران در حین کار با آن به هیچ عنوان دچار خستگی نخواهند شد.

دریل فروید با ولتاژ 18 ولت

یکی از مواردی که در حین خرید دریل شارژی چکشی فروید مدل 5-1B باید به آن توجه کنید ولتاژ موتور دریل می باشد. لازم به ذکر است که مقدار ولتاژ دریل به نوع کاری که قرار است انجام دهید بستگی دارد. به عنوان مثال برای کار با چوب، شما به یک موتور کوچک با ولتاژ 3.5 ولت نیاز خواهید داشت. در عین حال برای انجام کارهای سنگین باید از دریل شارژی چکشی با ولتاژ 12 یا 18 ولت استفاده کنید. قوی ترین موتور دریل، در حال حاضر ولتاژ موتور 18 ولت می باشد. دریل شارژی فروید مدل 5-8 دارای دو عدد باطری لیتیومی قوی است که قابل شارژ با شارژ کن عرضه شده کنار محصول می باشند.کارشناسان گروه دوبرکا به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره و پیشنهادات کاربردی جهت انتخاب دریل مناسب برای شما هستند. در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن های موجود در وب سایت دوبرکا تماس حاصل فرمایید.

  • 18 ولت
  • دارای قابلیت تنظیم سرعت ، شارژ کن و جعبه ابزار
  • 2 عدد باطری لیتیوم و قوی
  • لیتیوم
  • چپ گرد و راست گرد
Benefits
Flaws