دریل شارژی چکشی 12 ولت Furuide مدل 5

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

This product is no longer in stock

دریل چکشی شارژی 12 ولت

دریل یک ابزار بسیار کاربردی در امور صنعتی و حتی در امور خانگی  محسوب می شود. این ابزار وظیفه دارد تا سوراخ های دلخواه را روی سطوحی مانند فلز، چوب و… با قطر متفاوت ایجاد کند. لازم به ذکر است که از دریل ها می توان برای باز و بسته کردن پیچ، جلا دادن و … استفاده نمود، فقط باید برخی امکانات را به دریل شارژی چکشی furuide مدل 5 اضافه کرد. دریل شارژی یکی از انواع دریل ها است که به جای استفاده از برق، برای تامین انرژی خود از باطری استفاده می کند. محصول فوق بسیار پر فروش می باشد که قیمت و کیفیت آن بسیار عالی و مقرون به صرفه است و می تواند پاسخگوی بسیاری از نیاز های کاربران باشد. دریل شارژی چکشی furuide مدل 5 با سرعت گردش آزاد 0-400/0-1300 دور بر دقیقه، نرخ ضربه 18750 ضربه در دقیقه و سیستم گردش راست و چپ قابل کنترل می باشد.

قابلیت تنظیم و کنترل

در جاهایی که در آن برق وجود ندارد و یا دسترسی به آن آسان نیست، دریل های شارژی ابزار مناسبی هستند که می توان از آن ها استفاده نمود. از دریل چکشی شارژی 12 ولت برای سوراخ کردن سطوح مختلف استفاده می شود. یکی از موارد مهمی که در مورد این نوع از دریل ها وجود دارد، نحوه استفاده از آن و نوع جنس ساخته شده در آن می باشد. بنابراین با توجه به نوع سطوحی که میخواهید آن را سوراخ کنید باید از مته خاص آن سطح استفاده کنید، لذا جنس دریل چکشی برای سوراخ کردن دیوارو سطوح آهنی متفاوت است.

بر روی دریل چکشی شارژی 12 ولت یک دکمه چپ گرد و راست گرد وجود دارد که برای تغییر جهت چرخش مته یا سری پیچ گوشتی می باشد. نحوه استفاده از این دکمه به این صورت هست که اگر میخواهید مته در جهت عقربه های ساعت بچرخد، دکمه چپ گرد و راست گرد دریل را از سمت راست فشرده و اگر میخواهید در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخد، دکمه را از سمت چپ فشار دهید. نکته قابل توجه این است که اگر این دکمه در وضعیت وسط قرار بگیرد دستگاه دیگر کار نمی کند و از شروع به کار ناگهانی دستگاه جلو گیری می کند.

حالت چکشی و ساده دریل شارژی

زمانی که می خواهید از این دستگاه استفاده کنید توجه داشته باشید که دریل ها دارای دو حالت چکشی و ساده هستند که برای سوراخ کردن سطح بتنی یا دیوار از حالت چکشی آن و برای سطوح فلزی یا چوبی آن را روی حالت ساده می گذارند. دریل چکشی شارژی برای سوراخ نمودن سنگ، آجر، بتن و دیگر سنگ ها طراحی شده است. همچنین دریل یا مته چکشی به طور معمول تنظیماتی دارند که عملکرد چکش را خاموش می کند. هر دریل شارژی چکشی از یک عملکرد منحصر به فرد برای انجام کار استفاده می نماید. دریل چکشی شارژی از نیروی چرخشی استفاده نموده، اما یک نیروی چکش یا کوبش قدرتمندتر ایجاد می کند تا پیچ را مستقیماً به سمت پایین هدایت کند، مثل اینکه در حال چرخاندن یک چکش به پشت دریل هستید.

  • 12 ولت
  • همراه با کیف و شارژر، دارای گیربکس دوحالته
  • 0-400/0-1300 دور بر دقیقه
Benefits
Flaws