دریل شارژی چکشی Furuide مدل 1-25

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

This product is no longer in stock

دریل شارژی و کاربرد آن 

دریل یکی از ابزار هایی است که به صورت رایج در امور صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد اصلی این ابزار ایجاد سوراخ روی سطوح مختلف مانند دیوار، بتن، فلزات و... می باشد، البته با به کار گرفتن ابزار های کمکی در کنار دریل می توان از آن برای باز و بسته کردن پیچ، برش و... نیز استفاده نمود. دریل چکشی 18 ولت فروید مدل 1-25 نیز نوعی دریل شارژی دو سرعته (چکشی برای ایجاد سوراخ و بستن پیچ) بوده و برای تامین شارژ خود از دو عدد باطری لیتیوم قوی استفاده می کند. این دریل قابلیت کنترل سرعت دارد و دارای دکمه چپ گرد و راست گرد می باشد. دریل فروید 1-25 به همراه شارژ کن و جعبه ابزار با قیمت مناسب و کارایی بالا ارائه می گردد.

دریل شارژی ساده و چکشی 

دریل شارژی نوعی دریل است که برای تامین انرژی خود به جای برق از باطری استفاده می کند. در صورت استفاده از دریل شارژی برای سوراخ کردن سطوحی مانند دیوار، بتن و سایر سطوح مشابه، بایستی از حالت چکشی آن استفاده نمود، اما اگر از دریل برای سوراخ کاری سطوحی مانند فلز، چوب و.. استفاده می کنید، می توانید حالت ساده آن را انتخاب نمایید.

دكمه چپ گرد و راست گرد

دکمه چپ گرد و راست گرد در دریل های شارژی به منظور تغییر جهت چرخش سری پیچ گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. برای چرخش مته یا سری پیچ گوشتی در جهت عقربه های ساعت، دکمه را از سمت راست و برای چرخش در جهت خلاف عقربه های ساعت، دکمه را از سمت چپ فشار می دهیم. قرار دادن دکمه در حالت وسط به منزله ی قفل کردن دستگاه می باشد. برای بستن پیچ از دکمه راست گرد و برای باز کردن آن از دکمه چپ گرد استفاده می شود.

کنترل سرعت دریل شارژی 

در دریل هایی که دارای قابلیت تنظیم و کنترل سرعت هستند می توان سرعت چرخش دریل را با فشردن بیشتر دکمه دیمر دار افزایش داد. این قابلیت در دریل ها موجب برتری آن ها نسبت به دریل های دیگر در کاربردی هایی مانند باز و بسته کردن پیچ، ایجاد سوراخ روی سطوحی مانند سرامیک ها و... که امکان سر خوردن نوک مته روی سطح در ابتدای کار وجود دارد، شده است.

  • 18 ولت
  • furuide 25-1
Benefits
Flaws