دریل شارژی Furuide مدل 10

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

This product is no longer in stock

دریل شارژی Furuide مدل 10

دریل شارژی Furuide مدل 10 با ولتاژ 12 ولت، 2 عدد باطری لیتیوم و قوی، دو سرعته (چکشی برای ایجاد سوراخ های دلخواه و بستن پیچ)، دارای قابلیت تنظیم سرعت، چپ گرد و راست گرد، به همراه شارژ کن و دارای جعبه ابزار می باشد. محصول فوق از جمله تولیدات با کیفیت و کاربردی شرکت فروید است که از قدرت مناسب و کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. شرکت فروید در طراحی و تولید این محصول قابلیت کار در شرایط مختلف را در نظر گرفته است. دریل شارژی با ولتاژ 12 ولت برای سوراخ کاری و بستن پیچ مورد استفاده قرار می گیرد.

باتری لیتیوم با ولتاژ 12 ولت

دریل شارژی Furuide مدل 10 برای تامین انرژی مورد نیاز خود از باتری لیتیوم با ولتاژ 12 ولت استفاده می کند. شدت جریان این باتری برابر با 2 آمپر ساعت بوده و به راحتی بر روی دریل شارژی لیتیوم نصب می گردد. به منظور راحتی بیشتر کاربر در حین کار شرکت فروید یک عدد باتری لیتیوم و قوی اضافه به همراه دریل شارژی عرضه نموده است. بنابراین در صورت تمام شدن باتری در حین کار هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت و شما به سرعت می توانید باتری را با باتری دیگری جایگزین نمایید. همچنین برای شارژ باتری می توانید از شارژی که همراه محصول عرضه شده است استفاده کنید. شارژی که در جعبه ابزار دریل فروید وجود دارد، از کابل برقی 1 متری برخوردار است و با چراغی که بر روی آن تعبیه شده است، کاربر را از میزان شارژ آگاه می نماید.

عملکرد دریل شارژی فروید

 دریل شارژی Furuide مدل 10 یک پیچ گوشتی تمام عیار محسوب می شود. این پیچ گوشتی با فشردن کلیدی می تواند تبدیل به دریل شود. توجه داشته باشید که سرعت چرخش دریل فروید با ولتاژ 12 ولت در دو بازه قابل تنظیم بوده و از قابلیت چپ گرد و راست گرد برخوردار است. با توجه به ابعادی که این دستگاه دارد حمل آن فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. قابلیت تغییر سرعت، تنظیم گشتاور، نوع باتری و قدرت موتور این دستگاه‌ها در انتخاب آن‌ ها نقش بسیار پررنگی دارد. محصول فوق یکی از دریل های شارژی پر فروش می باشد که قیمت و کیفیت آن بسیار عالی و مقرون به صرفه است و می تواند پاسخگوی بسیاری از نیاز های کاربران باشد. جهت استعلام قیمت همکاری  و مشاوره فنی رایگان و خرید دریل شارژی Furuide مدل 10 با کارشناسان فنی و فروش ما در تماس باشید.

  • 12 ولت
  • به همراه شارژ کن ، دارای جعبه ابزار
  • دو سرعته ، دارای قابلیت تنظیم سرعت
  • چپ گرد و راست گرد
  • 2 عدد باطری لیتیوم و قوی
Benefits
Flaws