دریل شارژی چکشی فروید مدل 4-22

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

This product is no longer in stock

دریل شارژی چکشی فروید مدل 4-22

دریل شارژی چکشی فروید دریلی است که با استفاده از جریان ذخیره شده و بدون استفاده از سیم برق کار می کند. این دریل در کاربرد‌هایی مانند سوراخ کردن دیوار، انواع فلزات، چوب و بتن مورد استفاده قرار می گیرد که می توان از آن به عنوان پیچ گوشتی نیز استفاده نمود. البته اگر به دریل‌های شارژی ابزار کمکی اضافه کنیم، می توانیم از آن‌ها در کاربردهایی مانند فرم دادن، برش کاری و... نیز بهره ببریم. دریل شارژی چکشی 12 ولت فروید مدل 4-22 از دو عدد باطری لیتیوم قوی به منظور تامین انرژی خود استفاده می کند و دارای قابلیت تنظیم سرعت می باشد. این دریل دو سرعته دارای دکمه چپ گرد و راست گرد بوده و همراه شارژ کن و جعبه ابزار به فروش می رسد. قیمت مناسب و کارایی بالای این محصول، موجب شده است که به یکی از دریل‌های پر فروش شرکت دوبرکا تبدیل شود.

دكمه چپ گرد و راست گرد

دریل شارژی چکشی فروید دارای دکمه چپ گرد و راست گرد می باشد که به منظور تغییر جهت چرخش مته یا سری پیچ گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. برای این که مته یا سری پیچ گوشتی در جهت عقربه‎‌های ساعت بچرخد، دکمه را از قسمت راست دستگاه فشار می دهیم و برای چرخش آن بر خلاف جهت عقربه‌های ساعت، بایستی دکمه از سمت چپ دریل شارژی فشار داده شود. قرار گرفتن دکمه چپ گرد و راست گرد در حالت وسط، نشان دهنده‌ی قفل بودن دستگاه است که این حالت موجب جلوگیری از حرکت ناگهانی دستگاه می شود. بستن پیچ توسط دریل شارژی فروید 4-22 با فشردن دکمه راست گرد (چرخش در جهت عقربه‌های ساعت) و باز کردن پیچ با فشردن دکمه چپ گرد دریل (چرخش در خلاف عقربه‌های ساعت) انجام می گیرد. 

باطری لیتیوم قوی 

دریل شارژی چکشی فروید دارای دو عدد باطری لیتیوم قوی می باشد که وظیفه‌ی تامین انرژی دریل را بر عهده دارند. باطری لیتیوم در مقایسه با باتری‌های دیگر دارای بالاترین تراکم انرژی بوده و شارژ بیشتری را در خود نگه می دارد. این باتری‌ها قادر به ارائه ولتاژ بالاتر نیز هستند و در هنگام استفاده، با توان حداکثری و به مدت طولانی تری کار می کنند. آسیب وارد شده به باتری لیتیوم ارائه شده همراه دریل شارژی فروی 4-22 در زمان شارژ و دشارژ کمتر است و عمر آن‌ها نیز در مقایسه با سایر باتری‌ها بیشتر می باشد. اگر در استفاده و نگه داری از این باتری ها درست عمل کنید می توانید تا 1500 بار آن ها را شارژ نمایید. باتری‌های لیتیوم به مدارهای پیشرفته ای مجهز شده اند که موجب جلوگیری از شارژ زیاد و تخلیه بیش از حد باتری می شوند.

  • 12 ولت
  • دارای شارژ کن و جعبه ابزار
  • 2 عدد باطری لیتیوم قوی
  • دو سرعته
  • چپ گرد و راست گرد
Benefits
Flaws