دریل شارژی فروید مدل 12

740,000 تومان

Warning: Last items in stock!

دریل شارژی فروید مدل 12

دریل شارژی فروید دارای ولتاژ 12 ولت، 2 عدد باطری لیتیوم و قوی، قابلیت تنظیم سرعت چپ گرد و راست گرد، شارژ کن، جعبه ابزار و به صورت تک سرعته می باشد. دریل شارژی فروید مدل 12 دارای قیمت و کیفیت عالی می باشد که می تواند پاسخگوی بسیاری از نیاز های کاربران باشد. دریل شارژی در امور صنعتی حرفه ای و مصارف خانگی به عنوان یکی از پر مصرف ترین و پر کاربردترین ابزارها شناخته شده است. دریل وظیفه ایجاد سوراخ با قطرهای مختلف در سطوح متنوع مانند سطوح چوبی، فلزی، سیمانی و... را بر عهده دارد. دریل شارژی در صنعت های امروزی بسیار تاثیرگذار است.

قابلیت چپ گرد و راست گرد

دریل شارژی فروید با ولتاژ 12 ولت دارای قابلیت چپ گرد و راست گرد می باشد. قابلیت چپ گرد و راست گرد بودن دریل در مواردی که از دریل به عنوان پیچ گوشتی استفاده می شود، ضروری است. با استفاده از این قابلیت شما به راحتی می توانید پیچ های مختلف را باز و بسته کنید. در حالت عادی مته دریل برای سوراخ نمودن دیوار به صورت ساعت گرد حرکت می کند. البته برای بستن پیچ ها این جهت حرکت (راست گرد) صحیح می باشد. در صورتی که قصد باز کردن پیچ را داشته باشید باید دریل را به صورت پاد ساعت گرد (چپ گرد) بچرخانید. قابلیت چپ گرد و راست گرد دریل شارژی فروید با استفاده از دکمه ی دو حالت در بر روی دریل فروید تعبیه شده است، قابل کنترل می باشد. لازم به ذکر است که مته ها در سایزها و انواع مختلفی برای کاربردهای متنوع مانند سوراخ نمودن دیوار، آهن، چوب و... مورد استفاده قرار می گیرد.

باطری لیتیوم و قوی

دریل شارژی فروید 12 ولت از باطری لیتیوم و قوی برخوردار است. به طور کلی با توجه به شارژی بودن دریل فروید باتری آن بسیار قوی می باشد. باطری لیتیوم دارای حجم کمتری است و در شارژ را در طولانی مدت نگه می دارد. بنابراین در صورتی که از دریل شارژی استفاده نکنید، باطری آن درتر تمام خواهد شد. باطری لیتیوم کارایی بیشتری دارد. با در نظظر گرفتن موارد ذکر شده باطری لیتیوم نسبت به سایر باطری ها از قیمت بیشتری برخوردار می باشد. توجه داشته باشید که هرچه ولتاژ باطری بيشتر باشد حجم و گشتاور و قيمت دستگاه دریل شما نیز بالاتر مي رود و دستگاه قابليت استفاده در كارهاي سنگين تري را خواهد داشت. علاوه بر موارد ذکر شده به منظور جلوگیری از ضربه خوردن برای حمل دریل شارژی فروید 12 ولت از کیف حمل مناسب استفاده نمایید. جهت استعلام قیمت دریل شارژی فروید مدل 12 و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش ما در تماس باشید.

  • 12 ولت
  • دارای جعبه ابزار و شارژ کن
  • 2 عدد باطری لیتیوم قوی
  • تک سرعت
  • چپ گرد و راست گرد
Benefits
Flaws