دوربین مداربسته AHD مکسل مدل 736M

325,500 تومان

دوربین مداربسته ای اچ دی مکسل مدل 736M

دوربین مداربسته مدل 736M به دلیل برخورداری از وضوح تصویری 2 مگاپیکسل می تواند تصاویری با کیفیت بسیار خوب ارائه دهد. برد این دوربین F37 و لنز به کار رفته در آن دارای فاصله ی کانونی 3.6 میلی متر است. دوربین مداربسته Maxell مدل 736M از قابلیت دید در شب با برد 30 متر بهره می برد و قیمت آن در مقایسه با کارایی و کیفیتی که ارائه می نماید، بسیار مقرون به صرفه است.

دوربین مداربسته AHD

دوربین مداربسته AHD یا Analogue High Definition نوعی دوربین مداربسته ی آنالوگ با کیفیت HD است. کیفیت تصاویر در تکنولوژی AHD بر پایه ی مگاپیکسل می باشد. دوربین های مداربسته ی آنالوگ سنتی رزولوشن پایینی دارند که تکنولوژی AHD این مشکل را در سیستم های آنالوگ برطرف کرده است.

کابل دوربین مداربسته AHD

دوربین های مداربسته AHD برای انتقال تصاویر از دوربین به دستگاه ذخیره سازی DVR، از کابل کواکسیال استفاده می کنند. در دوربین های مداربسته ی آنالوگ سنتی هم از این نوع کابل استفاده می شد. با این که کابل های کواکسیال از کیفیت کمی برخوردار هستند اما تصاویر دوربین مداربسته AHD تحت تاثیر این کیفیت پایین نیستند و کیفیت مطلوب تصاویر همواره در این دوربین ها حفظ می شود، چرا که میزان حساسیت دوربین های AHD به کیفیت کابل ها کم می باشد. کابل های کواکسیال در دوربین های اچ دی قادر به انتقال سیگنال تا 100 متر بودند که در دوربین های AHD انتقال سیگنال ها به وسیله ی کابل RG59 تا 500 متر و توسط کابل 60RG تا 1000 متر هم می رسد. انتقال سیگنال در دوربین های AHD با استفاده از کابل UTP و بهره گیری از ویدیو بالن تا فاصله 320 متری و با استفاده از کابل CAT5 تا فاصله 290 متری نیز میسر است.

  • 736M
  • مکسل
  • 30 متر
  • 3.6 میلی متر
  • 2 مگاپیکسل
Benefits
Flaws