دوربین مداربسته بولت 5 مگاپیکسل برد K05

550,000 تومان

دوربین 5 مگاپیکسل با برد K05

دوربین مداربسته بولت 5 مگاپیکسل برد K05 دوربین کیس بزرگ داهوایی با بدنه فلزی می باشد، رزولوشنی که این دوربین در ضبط تصاویر دارد برابر با 5 مگاپیکسل است که این نشان از کیفیت خوب تصاویر دارد. این دوربین با برد قوی K05 فولهان 4 کاره موجب می شود تا با کاهش افت تصاویر رو به رو نشویم و این دوربین بولت دارای لنز دوربین مداربسته کیس بزرگ 3.6 میلی‌متر می باشد، بعلاوه این محصول ضد رطوبت و ضد آب می باشد و به همین دلیل برای نصب در محیط های بیرون و فضا های بدون سقف مناسب است. این دوربین دارای گارانتی 1 ساله است و می توانید با اطمینان کامل آنرا خریداری کنید.

ضد رطوبت و آب

دوربین مداربسته بولت 5 مگاپیکسل برد K05 مقاوم در برابر رطوبت و آب می‌باشد، بنابراین موجب می شود که این دوربین بدون توجه به شرایط آب و هوا در سیستم های امنیتی حرفه ای به منظور نظارت تصویری استفاده شود و بسیار مناسب برای استفاده در نظارت فضاهای باز است و شما می توانید این دوربین قدرتمند را در تمامی مکان ها اعم از باغ، فروشگاه، پارکینگ، ایستگاه های قطار یا فرودگاه ها و ... استفاده کنید. دوربین بولت 5 مگاپیکسل برد K05 می تواند تصاویری با کیفیت بسیار خوب ارائه دهد و بدنه فلزی آن باعث شده تا به دوربینی مقاوم تبدیل شود.

دوربین بولت با لنز ثابت 3.6 میلی‌متر

دوربین های بولت معمولا کاربردی بیرونی دارند و با توجه به ضد آب بودن بدنه (IP66) این دوربین ها با شکل خاصشان برای محیط های بیرونی یا شرایط سخت آب و هوایی مناسب هستند. این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شوند و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارند، توجه داشته باشید که ضد آب بودن دوربین بولت به معنای امکان غوطه ور کردن آن در آب نیست. دوربین مداربسته بولت 5 مگاپیکسل برد K05 نوعی دوربین بولت است و کیفیت تصویری که ارايه می دهد برابر 5 مگاپیکسل است، بعلاوه دوربین های بولت از نظر نوع لنز به دو دسته لنز ثابت (Fixed lens) و لنز وریفوکال (Varifocal Lens) تقسیم می شوند که دوربین های بولت با لنز ثابت معمولا با لنز 3.6(~70 درجه)، 6(50 درجه) یا 12(25 درجه) میلی‌متر ساخته می شوند و دوربین های بولت وریفوکال معمولا لنز 3-9(~35 تا 80 درجه) میلی‌متر یا 2.8-12 (~25 تا 85 درجه) میلی‌متر دارند و این دوربین از لنز ثابت 3.6 میلی‌متری بهره می برد. دوربین مداربسته فوق دارای 12 ماه گارانتی می باشد پس با اطمینان خاطر می توانید آن را خریداری نمایید و ما برای کسانی که دوربین بولت 5 مگاپیکسل برد K05 را بصورت 10 تایی خریداری کنند، تخفیف ویژه ای در نظر گرفته ایم.

  • ضد آب
  • 3.6 میلی متر
  • 5 مگاپیکسل
  • فلزی
  • دوربین بولت کیس بزرگ داهوایی
  • برد فولهان 4 کاره K05
  • 12 ماه
Benefits
Flaws

Customers who bought this product also bought: