دوربین 2 مگ کیس متوسط داهوایی با برد 323 sony

510,000 تومان

This product is no longer in stock

دوربین مدار بسته کیس متوسط داهوا

دوربین مدار بسته کیس متوسط داهوا دارای وضوح تصویری 2 مگاپیکسل، جنس بدنه فلزی با برد سونی 323متر، سنسور 3.5 اینچی، دید در شب 30 متر، حسگر COMOS، لنز ثابت 3.6 میلی متری و قابلیت انتقال تصویر می باشد. دوربین مدار بسته داهوا یکی از دوربین های با کیفیت می باشد. قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است و می تواند نیاز های کاربران را در حد وسیعی رفع نماید. اگر به دنبال یک دوربین حرفه ای هستید ولی نمی خواهید هزینه های زیادی را پرداخت کنید، ما دوربین مداربسته داهوا را به شما پیشنهاد می کنیم. دوربین مداربسته داهوا جهت نصب در فضای بیرونی ساختمان طراحی شده و در برابر نفوذ آب، سرما و گرما مقاوم می باشد.

دید در شب 30 متر

دوربین مداربسته داهوا مدل NE17 دارای قابلیت دید در شب به متراژ 30 متر می باشد. دوربین های دید در شب با استفاده از LED های مادون قرمز محیط اطراف خود را روشن می کنند، در نتیجه امکان تصویر برداری در تاریکی شب فراهم خواهد شد. لازم به ذکر است که امواج مادون قرمز از طریق چشم انسان قابل روئیت نیستند. با خرید دوربین مداربسته داهوا با وضوح تصویر 2 مگاپیکسل می توانید بدون ایجاد نور مرئی محیط اطراف را روشن نمایید. برد دید در شب دوربین مداربسته به قدرت نور LED های مادون قرمز و میزان حساسیت چیپ تصویر به نور مادون قرمز بستگی دارد. بنابراین هر چه LED های مادون قرمزی که روی دوربین مداربسته نصب شده اند قوی تر باشد نور بیشتری تولید خواهد کرد و محیط روشن تر خواهد شد، در نتیجه باهث افزایش برد دید شب دوربین مداربسته می شود. میزان حساسیت چیپ تصویر به نور مادون قرمز از دیگر عواملی است که باعث بهبود دید در شب می گردد.

دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین مداربسته داهوا یکی از انواع بهترین دوربین مداربسته به شمار می رود که با توجه به کیفیت و کارایی فوق العاده ای که دارد کار را برای کاربران بسیار ساده نموده است. دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا امکان ضبط تصاویر با کیفیت HD را میسر می سازد. در دوربین مداربسته داهوا با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل امکان کنترل سیگنال های ضروری مانند صدا و تصویر وجود دارد. این قابلیت باعث کاهش هزینه کابل کشی شده است. در عین حال برای دریافت فرمان های کنترل به یک کانال دو جهتی مجهز می باشد. شرکت دوبرکا وارد کننده انواع دوربین مداربسته معمولی و حرفه ای می باشد و کیفیت کالاهای خود را تضمین می نماید. برای خرید دوربین مداربسته کیس متوسط داهوا با برد F37  می توانید از طریق وبسایت دوبرکا سفارش خود را ثبت نمایید تا ما در اسرع وقت دوربین مورد نظر را برای شما ارسال نماییم. جهت استعلام قیمت دوربین مداربسته داهوا مدل NE17 و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش شرکت دوبرکا در تماس باشید.

  • 30 متر
  • 2 مگاپیکسل
  • فلز
  • F37
Benefits
Flaws