دی وی آر 16 کانال مکسل 1080N

2,400,000 تومان

Warning: Last items in stock!

نظارت تصویری با وضوح 5 مگاپیکسل

دی وی آر ها (DVR) یا همان ضبط کننده های دیجیتال digital video recorder سیگنال ها و رشته های تصاویر دریافتی از دوربین های مداربسته را به کدهای دیجیتال تبدیل کرده و جهت ضبط تصویر بر روی هارد دیسک های ذخیره ساز و پردازش تصاویر بکار می روند. در اصل این دستگاه قلب یک سیستم مداربسته بشمار می رود که علاوه بر ضبط و پردازش و باز پخش (Play Back)، امکان ارسال تصاویر را در بستر اینترنت و روی گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی میسر میسازد و در واقع بستری عالی جهت نظارت تصویری بر محیط مورد نظر فراهم می کند. دی وی آر 16 کانال مکسل 1080N دارای 16 کانال و 16 پلی بک می باشد و وضوح تصویر در این دستگاه برابر با 5 مگاپیکسل است و در نتیجه تصاویر از کیفیت خوبی برخوردارند و به آسانی می توان به بازبینی تصاویر ضبط شده پرداخت.

ذخیره سازی تصاویر تا 120 روز

امروزه استفاده از دوربین های مداربسته جایگاه ویژه ای پیدا کرده و به منظور برقراری یک سیستم نظارتی و امنیتی در مکان های مختلف نصب می شود، حال آنکه برای مدیریت صحیح دوربین ها وجود یک دستگاه دی وی آر ضروری است. دستگاه DVR مرکز تجمع دوربین های مداربسته و مدیریت آن ها است و در واقع یک دستگاه ضبط کننده دیجیتال است و وظیفه ی آن تبدیل تصاویر آنالوگ ارسالی از دوربین ها به تصاویر دیجیتال و ذخیره ی آن روی هارد دیسک است که دی وی آر 16 کانال مکسل قابلیت نصب دو عدد هارد ذخیره ساز تا 4 ترابایت را دارد و فضای مناسبی برای ذخیره تصاویر به مدت حدودا 4 ماه را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از دی وی آر 16 کانال مکسل 1080N امکان ضبط و بازبینی مجدد تصاویر دوربین مدار بسته با کیفیتی عالی فراهم شده و امکان ضبط و تنظیم تصاویر به صورت دلخواه وجود دارد و می توان نور و رنگ تصاویر و همچنین زمان بندی آن ها را بر اساس نیاز خود تنظیم نمود، در صورت اتصال دستگاه به نمایشگر امکان مشاهده تمامی تصاویر دوربین مدار بسته به صورت یکپارچه فراهم می شود، با استفاده از پورت LAN دستگاه می توان تصاویر دوربین های مدار بسته را از طریق اینترنت مشاهده و یا در فضای شبکه های کامپیوتری قرار داد.

ساختار و کارایی مناسب در طراحی دی وی آر 16 کاناله

دی وی آر 16 کانال مکسل 1080N دارای 16 کانال و 16 بازپخش (PlayBack) می باشد و کیفیت و وضوح تصویری که این دستگاه ایجاد می کند برابر با 5 مگاپیکسل (1080N) است. کیفیت ساخت عالی این دستگاه، آن را به یک محصول پر فروش و محبوب تبدیل کرده است زیرا که این دستگاه دارای قابلیت نصب دو عدد هارد ذخیره سازی تا ظرفیت 4 ترابایت می باشد، استفاده از این دستگاه ها بسیار راحت است زیرا دوربین های مدار بسته آنالوگ به نرم افزار نیاز نخواهند داشت، این دستگاه ها قیمت بسیار مناسبی دارند و با استفاده از آن به خوبی می توان تصاویر را نظارت نمود و با توجه به آنکه دستگاه DVR بدون نیاز به اینترنت کار می کند قطعا مشکل قطع شدن تصاویر یا ضعیف بودن سیگنال وجود نخواهد داشت. دوربین های پشتیبانی شده توسط دستگاه دی وی آر مکسل دوربین های IP ، AHD ، ANALOG ، CVI ، TVI ، CVBS ، IPHD  می باشند و از جمله پورت های ورودی و خروجی این دستگاه می توان به پورت های ورودی صدا به منظور نصب میکروفن (2 کانال ورودی)، پورت های خروجی صدا برای اتصال به اسپیکر و پورت HDMI برای انتقال تصاویر، پورت VGA برای اتصال به نمایشگر، پورت USB به منظور اتصال به کیبورد و موس، پورت های ارتباطی شبکه LAN با پهنای باندی متفاوت و خروجی آلارم اشاره کرد.

  • Maxell
  • دارای برد های سیلیکون قوی، دارای 2 کانال ورودی و خروجی صدا، قابلیت نصب 2 عدد هارد تا ظرفیت 4 ترابایت
  • 5 مگاپیکسل
  • 16
  • P2P
  • HDMI
  • دوربین های IP ، AHD ، ANALOG ، CVI ، TVI ، CVBS ، IPHD
  • DVR
  • 16
Benefits
Flaws