دستگاه ضبط کننده 16 کانال مکسل 1080p

1,500,000 تومان

Warning: Last items in stock!

دستگاه ضبط کننده 16 کانال 1080P

دستگاه ضبط کننده مکسل با وضوح تصویر 5 مگاپیکسل، 16 کانال، خروجی VGA و HDMI، بردهای سلیکون قوی، 2 عدد کانال ورودی و خروجی صدا و 16 Play Back از قابلیت نصب 2 عدد هارد به ظرفیت 4 ترابایت و انتقال تصویر P2P را دارد. علاوه بر موارد ذکر شده دستگاه ضبط کننده 16 کانال 1080P از قابلیت اتصال به دوربین های IP ، AHD ، ANALOG ، CVI ، TVI ، CVBS ، IPHD برخوردار می باشد. دستگاه دیجیتال ضبط کننده ویدئو 16 کانال با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی دوبرکا به فروش می رسد.

حمل و نقل و پیکربندی آسان

استفاده از دستگاه ضبط کننده 16 کانال 1080P بسیار آسان بوده و به راحتی نصب می شود، در حقیقت از پیکربندی و حمل و نقل پیچیده ای برخوردار نمی باشد. خوشبختانه، با فناوری مانند ضبط ویدیوی دیجیتال (DVR)، دیگر لازم نیست نگران از دست دادن فیلم و تصاویر باشیم. دستگاه ضبط فیلم DVR یک دستگاه الکترونیکی است که فیلم را با فرمت دیجیتال روی درایو دیسک، درایو فلش USB، کارت حافظه SD ، SSD یا برخی دیگر از دستگاه های ذخیره محلی یا شبکه محلی ضبط می کند. به طور معمول، DVR همچنین شامل اصطلاحاتی مانند جعبه تنظیمات با ضبط مستقیم به دیسک، دستگاه های پخش رسانه قابل حمل با قابلیت ضبط و دوربین فیلمبرداری دیجیتال است. ویژگی دستگاه های DVR این است که به دیسک های سخت مجهز هستند و بسیاری از آنها توانایی ذخیره سازی گسترده دارند.

 

ضبط با کیفیت تصویر و فیلم

دستگاه ضبط کننده 16 کانال 1080P مکسل، 16 دوربین مداربسته را ساپورت خواهد کرد و به عبارتی یک دستگاه دی وی آر 16 کاناله می باشد و تصاویر را بر روی صفحه نمایش شما به 16 قسمت مساوی تقسیم خواهد کرد البته شما می توانید 2 یا 12 یا هر تعداد دوربین مداربسته ای (حداکثر 16 دوربین مداربسته) را به این دستگاه دی وی آر 1080P  وصل کنید. دستگاه DVR مکسل با 16 کانال و وضوح تصویری ۵ مگاپیکسل، یک محصول با قیمت و کارایی بالاست که می تواند پاسخگوینیاز شما باشد. به طور کلیاین دستگاه تصاویری را که به صورت آنالوگ از دوربین مداربسته ارسال می شود به تصاویر دیجیتالی تبدیل کرده و روی هارد ذخیره می نماید. در واقع دستگاه DVR به عنوان سرور برای دوربین مداربسته عمل می کند. در سیستم آنالوگ، دوربین مداربسته با وصل شدن به دستگاه دی وی آر می تواند تصاویر را ضبط کرده و یا پخش و منتقل نماید.

  • قابلیت نصب 2 عدد هارد تا ظرفیت 4 ترابایت
  • 2 کانال ورودی و خروجی صدا
  • 5 مگاپیکسل
  • 2 کانال ورودی و خروجی صدا
  • 16 کانال 1080P
  • P2P
Benefits
Flaws