Sale! مگنت سیمی دزدگیر SPS

مگنت سیمی دزدگیر SPS

40,000 تومان

موارد استفاده از مگنت سیمی دزدگیر

مگنت سیمی دزدگیر SPS نوعی حسگر مکانیکی است که قابلیت نصب بر روی انواع پنل مرکزی اماکن را دارد، این المان جهت ایمن کردن درب ها و پنجره ها در برخی محیط های مسکونی و تجاری ضروری است. این مگنت سیمی از دو قسمت سنسور و آهنربا تشکیل شده که قسمت ثابت که همان سنسور است روی درب و قسمت متحرک یا مگنت روی بخش متحرک نصب می شود. مکانیزم آن بدین صورت است که با ورود غیر‌مجاز و باز شدن درب محیط و جدا شدن آهنربا و سنسور از هم اتصال مدار‌ باز ایجاد می شود که در نتیجه با اتصال سیم به دو سر سنسور و دستگاه دزدگیر زون مربوطه باز شده و فرمان آلارم صادر می گردد. روش نصب و راه اندازی مگنت دزدگیر بسیار ساده است و با رعایت نکات فنی این سنسور بهترین گزینه برای ایمن کردن ورودی ها در محیط های مسکونی تجاری و یا سازمانی به شمار می رود و آنرا بر روی درها پنجره ها انوع گاو صندوق یخچال های سرد خانه، انوع کشو و کمد نیز می توان نصب نمود.

طریقه کار کردن مگنت سیمی

از چشمی دزدگیر نمی توان برای ورودی های فیزیکی هم چون درب ها و پنجره ها استفاده نمود در این حالت است که از مگنت دزدگیر استفاده می شود. مگنت ها به دو دسته‌ی سیمی و بدون سیم دسته بندی می شوند، در مگنت های بی‌سیم نیازی به سیم کشی از مگنت تا دزدگیر نیست اما در مگنت های سیمی باید سیم کشی کرد، بعلاوه هر دو نوع مگنت دزدگیر روش نصب بسیار آسانی دارند و همراه با رعایت نکات ایمنی می توانند امینت را برای محیط به ارمغان آورند. مگنت سیمی SPS یکی از این مگنت ها است که اتصال آن با مرکز دزدگیر از طریق سیم برقرار می شود و نحوه ی کار این مگنت به این شکل است که رله‌ی داخلی با ایجاد فاصله بین دو سر مگنت تحریک می شود و بدین ترتیب هشدار به مرکز دزدگیر فرستاده می شود.

مشخصات مگنت سیمی دزدگیر SPS

مگنت درب و یا سنسور پنجره با بهره گیری از یک سیستم مغناطیسی همواره یکی از با اطمینان‌ترین سنسور‌ های دزدگیر مورد استفاده است و قابلیت اتصال به انواع دزدگیر و سانترال های مختلف را دارا می باشد. جنس مگنت سیمی دزدگیر SPS پلاستیک است و وزنی حدود 100 گرم دارد. این مگنت کاملا مقاوم در برابر آب و دارای محافظ در برابر امواج است، بعلاوه که این مگنت سیمی ولتاژ ورودی 12 ولت از نوع DC را تحمل می کند و استفاده از مگنت نه تنها در شکل ظاهری محل مورد استفاده تغییری بوجود نمی آورد بلکه از امنیت بسیار بالایی هم برخوردار است.


قیمت پک کامل دزدگیر منزل
پکیج دزدگیر کلاسیک
پکیج کامل دزدگیر اماکن سیم کارتی
قیمت دزدگیر منزل
پک کامل دزدگیر سیم کارتی
پک کامل دزدگیر کلاسیک
پکیج دزدگیر gmk
دزدگیر منزل ارزان

  • 100gr
  • 3x1.4x8 cm
  • مگنت سیمی
  • محافظ در برابر امواج، مقاوم در برابر آب
  • پلاستیک
  • 12v DC
  • 55 ~ 25 -
Benefits
Flaws

Customers who bought this product also bought: