دی وی آر 16 کانال هایسیلیکون

1,500,000 تومان

Warning: Last items in stock!

دستگاه دی وی آر 16 کانال

دستگاه DVR قلب یک سیستم مداربسته است که وظیفه ذخیره و نگهداری تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته را برعهده دارد. دستگاه dvr 16 کانال دوربین مداربسته از برند هایسیلیکون می باشد و کیفیت تصویری که ارائه می دهد 2 مگاپیکسل است. دی وی آر 16 کانال هایسیلیکون دارای 16 کانال و 16 پلی بک (Play Back) می باشد و از دوربین های IP ،ANALOG ،AHD ،CVI و TVI پشتیبانی می کند. این DVR امکان ارسال تصاویر در بستر اینترنت و روی گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی را از طریق نرافزار adcloud میسر میسازد و در واقع بستری عالی جهت نظارت تصویری بر محیط مورد نظر فراهم می کند.

دی وی آر 16 کانال 16 پلی بک

دی وی آر 16 کانال هایسیلیکون دارای 16 کانال و 16 بازپخش (PlayBack) می باشد، به این معنی که از تعداد 16 عدد دوربین مداربسته پشتیبانی می کند و نحوه اتصال دوربین مداربسته به این دستگاه از طریق کابل کواکسیال یا ترکیبی و از طریق سوکت BNC نیز می باشد.  این دستگاه از 2 هارد ذخیره سازی با قدرت بالا بهره می برد، بعلاوه قیمت بسیار مناسبی دارد و به کمک آن می توان تصاویر دوربین مداربسته را به صورت یکپارچه مشاهده کرد. با توجه به آنکه دستگاه DVR بدون نیاز به اینترنت کار می کند قطعا مشکل قطع شدن تصاویر یا ضعیف بودن سیگنال وجود نخواهد داشت.

دوربین های قابل پشتیبانی

دوربین های پشتیبانی شده توسط دستگاه دی وی آر 16 کانال هایسیلیکون دوربین های IP ،ANALOG ،AHD ،CVI و TVI می باشند و از جمله پورت های ورودی و خروجی این دستگاه می توان به پورت های ورودی صدا به منظور نصب میکروفن، پورت های خروجی صدا برای اتصال به اسپیکر و پورت HDMI برای انتقال تصاویر، پورت VGA برای اتصال به نمایشگر، پورت USB به منظور اتصال به کیبورد و موس و ... اشاره کرد. شما می توانید از طریق نصب نرم افزار Adcloud بر روی گوشی هوشمند اندورید یا IOS خود تصاویر را در هر فاصله ای که هستید مشاهده کنید.

  • Hisilicon
  • 2 عدد هارد ذخیره سازی
  • 16
  • DVR
  • 16
  • adcloud
  • TVI/CVI/AHD/ANALOG/IP
Benefits
Flaws