آژیر پیزو داخلی فایروال 12 ولت

50,000 تومان

آژیر پیزو داخلی فایروال 12 ولت

آژیر پیزو داخلی فایروال با جریان مصرفی 100 میلی آمپر، میزان فرکانس 4 کیلوهرتز، وزن 100 گرم، جنس بدنه پلاستیک، ولتاژ عملکرد 12 ولت و شدت صدا 125db با اتصال فیزیکی سیمی به محل مورد نظر متصل می گردد. آژیر پیزو داخلی فایروال 12 ولت در سیستم های حفاظتی و دزدگیر اماکن به عنوان آژیر داخلی استفاده می شود. این آژیر با بیشتر سیستم های حفاظتی سازگار می باشد. آژیر پیزو یک آژیر کوچک است که در دزدگیر های اماکن و سیستم های حفاظتی به عنوان آژیر دوم استفاده شده و چون اندازه ی کوچکی دارد به راحتی در محل مورد نظر نصب می گردد.

اعلام خطر در خودرو و ساختمان

از جمله تجهیزات مورد استفاده در دزدگیرها آژیر پیزو داخلی فایروال 12 ولت می باشد. این آژیر به صورت صوتی در مواقع خطر هشدار می کند. آژیر پیزو در فضای داخلی ساختمان و یا دخل دزدگیر قرار می گیرد و قدرت صدای آن بسیار بالا می باشد. با توجه به ابعاد کوچکی که آژیر پیزو داخلی فایروال 12 ولت دارد به راحتی نصب و راه اندازی می شود و اتصال فیزیکی با سیم صورت می گیرد. علاوه بر موارد ذکر شده آژیر پیزو فاقد صفحه نمایش بوده و در صورت اتصال به دستگاه مرکزی باید از کابل استفاده کنید. اصلی ترین و مهم ترین کاربرد آژیر در ساختمان های مسکونی و خودرو است. با نصب آژیر پیزو داخلی فایروال 12 ولت از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری خواهد شد.

جنس بدنه مقاوم و با کیفیت

آژیر پیزو فایروال دارای بدنه ی پلاستیکی مقاوم و محکم است. آژیر پیزو 12 ولت به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد همواره انتخاب بسیاری از خریداران و نصابان می باشد. در حقیقت دزدگیر سیستمی است که برای حفظ امنیت و حفاظت از خانه، اداره، کارخانه و… مورد استفاده قرار می گیرد. آژیر در سیستم اعلام سرقت به صورت اعلام کننده صوتی می باشد و خطر را اعلام می کند. میتوانند صداهای متفاوتی داشته باشند اما به صورت کلی صدایی متناوب دارند. دزدگیر ها در اندازه، اشکال و نام های متفاوتی موجود هستند اما عملکرد و ساختار همه ی آن ها یکسان است. جهت استعلام قیمت آژیر پیزو داخلی فایروال 12 ولت و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش دوبرکا در تماس باشید.

  • 100 گرم
  • 12 ولت
  • شدت صدا 125dB
  • سیمی
  • پلاستیک
  • 100 میلی آمپر
  • 4 کیلو هرتز
Benefits
Flaws

Customers who bought this product also bought: