تلفن کننده دوگانه کلاسیک G1 Ultra V4

1,350,000 تومان

Warning: Last items in stock!

تلفن کننده دوگانه G1 Ultra V4

تلفن کننده دزدگیر اماکن جزو تجهیزات سیستم های اعلام سرقت به حساب می آید و وظیفه دارد تا در زمان بروز سرقت کاربران خود را از وقوع سرقت مطلع کند. تلفن کننده دوگانه کلاسیک G1 Ultra V4 یک تلفن کننده دوگانه است، به این معنی که هنگام به صدا در آمدن آلارم به وسیله سیم‌کارت و خط ثابت تلفن امکان تماس با کاربر وجود دارد و پیام صوتی ضبط شده را پخش می کند، در واقع یک ارتباط دوطرفه بین کاربر و دستگاه برقرار است. این دستگاه امکان ارسال پیامک فارسی با محتوای اتفاقات رخ داده در محل را با جزئیات کامل فراهم کرده است، همچنین از 70 حافظه تلفن برای ذخیره شماره کاربران برخوردار است.

ارسال پیامک فارسی با جزئیات کامل

دزدگیر اماکن کلاسیک یکی از این سیستم های امنیتی است که به بهترین شکل ممکن از خانه، اداره و … محافظت می کند و امنیت خاطر را برای شما به وجود می آورد. شرکت کلاسیک یک شرکت ایرانی است که در زمینه ساخت دزدگیر اماکن قدمت دارد، کیفیت محصولات تولید شده در شرکت کلاسیک با نمونه‌ی خارجی آن برابری می کند اما از نظر قیمت و هزینه قیمت آن بسیار مناسب تر و پایین تر است. تلفن کننده دوگانه کلاسیک G1 Ultra V4 یک تلفن کننده دوگانه است که امکان تماس به وسیله خط ثابت تلفن و سیم کارت را فراهم می کند، بعلاوه جزئیات کامل اتفاقات رخ داده را از طریق پیامک برای کاربران ارسال می کند.

70 حافظه تلفن، 2 پیام قابل ضبط

تلفن کننده دوگانه کلاسیک G1 Ultra V4 از 70 حافظه تلفن برخوردار است و نحوه تماس دستگاه به این صورت است که از اولین شماره موجود در حافظه شروع می کند و در صورتی که جوابی نگیرد به ترتیب با سایر شماره های موجود در حافظه ارتباط برقرار می کند. این دستگاه گزارش کامل از 200 رخداد اتفاق افتاده را با ذکر تاریخ و ساعت ثبت می کند و می توان 2 پیام در آن ضبط کرد، همچنین دارای قابلیت تعیین مدیران سیستم از راه دور ( حافظه 1 تا 10 ) می باشد. شما می توانید سایر ویژگی های این دستگاه تلفن کننده را در قسمت مشخصات محصول مشاهده کنید.

  • 4 خروجی قابل کنترل با پیامک، دارای ساعت و تقویم هجری شمسی، امکان فعال کردن خروجی 1 از طریق تماس تلفنی برای 50 نفر، پشتیبانی از تلفن های همراه اپل و اندروید، امکان نامگذاری برای زونها و ریموتها، دارای قابلیت نظارت مرکزی، هشدار استفاده از JAMMER
Benefits
Flaws