دستگاه 8کانال 5مگاپیکسل دوربین مداربسته xvr-5004-5mn

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

This product is no longer in stock

XVR یک نسخه ارتقا یافته از DVR

دستگاه XVR هشت کانال دارای قابلیت انتقال تصویر بدون نیاز به IP Static، پورت VGA و HDMI، پردازنده قدرتمند Hisilicon، پشتیبانی از ماوس بی سیم، پشتیبانی از چهار عدد میکروفن به منظور ضبط صدا، قابلیت ضبط حرکتی Motion detection، انتقال تصویر p2p و تغذیه 12 ولت 2 آمپر می باشد. دستگاه XVR امکان ضبط وپخش تصاویرتمام نسل های دوربین های AHD، HDCVI، HDTVI، IP و CVBS را دارد. دستگاه مذکور از رمزگذاری H.265 برای ضبط ویدئو با کیفیت عالی و در عین حال صرفه جویی در فضای هارد دیسک استفاده می کند.

دستگاه ضبط کننده دوربین مداربسته

دستگاه XVR-5004 دستگاهی است که برای ضبط و پردازش دوربین های امنیتی به کار می رود. دستگاه ضبط  XVR از دوربین های مداربسته تا 5 مگاپیکسل پشتیبانی می کند. دستگاه 8 کانال XVR از نظر توانایی پشتیبانی از چندین نوع سیگنال ویدئویی، یک گام فراتر از DVR های ترکیبی است، در حالی که همچنان از دوربین های امنیتی استاندارد پشتیبانی می کند. دستگاه XVR-5004 کیفیت تصویر عالی را به شما ارائه می دهد، در نتیجه این امکان برای شما فراهم می شود تا هر نوع جزئیات ریزی را به طور واضح مشاهده نمایید.

 

حفاظت از پایداری اجزای برد دستگاه

دستگاه 8 کانال 5 مگاپیکسل  دوربین مداربسته xvr-5004-5mn با طراحی یکپارچه و منحصر به فرد در بازار توانسته  سهم بزرگی را از آن خود کند. بدنه این دستگاه از جنس فلز می باشد، بنابراین در برابر صدمات احتمالی مقاوم خواهد بود. به علاوه برای طراحی برد دستگاه از مقاومت و TVS هایی به منظور حفاظت از دستگاه به کار گرفته شده است. در نتیجه در صورتی که دستگاه در برابر نوسان یا شوک احتمالی قرار بگیرد، مقاومت های تعبیه شده از سوختگی برد جلوگیری خواهند کرد. علاوه بر موارد ذکر شده لازم به ذکر است که به منظور جلوگیری انتقال نویز به تصویر در این دستگاه از شیلدهای جدید استفاده شده است

  • hisilicon
  • خروجی hdmi، خروجی av، خروجی vga
  • 8
  • p2p
    Benefits
    Flaws