دوربین بالت ۲ مگ مدل JH-DH201

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

دوربین مداربسته بالت 2 مگاپیکسل مکسل مدل JH-DH201

دوربین مداربسته بالت مکسل مدل JH-DH201 دارای کیفیت تصویری 2 مگاپیکسل بوده و به لنز 3 مگاپیکسلی مجهز شده است. این دوربین از برد FH 330 که یکی از بهترین برد‌های دوربین مداربسته در دنیا می باشد، استفاده می کند و کنتراست تصویری آن بسیار بالاست. دوربین مداربسته JH-DH201 می تواند در شب و در تاریکی مطلق تا شعاع 25 متری و در روز تا شعاع 50 متری را پوشش دهد. این دوربین ضد آب و ضد گرد و غبار است، بنابراین می توان در محیط‌های داخلی و خارجی از آن استفاده نمود. این محصول دارای گارانتی 15 ماهه می باشد.

دوربین مداربسته ضد آب مکسل JH-DH201

دوربین مداربسته مدل JH-DH201 یکی از دوربین‌های وارداتی می باشد که در کشور ایران مونتاژ شده است. این دوربین دارای کیفیت تصویری 2 مگاپیکسل بوده و قادر به ارائه‌ی تصاویر با وضوح تصویری مطلوب است. دوربین مداربسته JH-DH201 به لنز 3 مگاپیکسلی مجهز شده و برد تصویر آن، FH 330 (یکی از بهترین برد‌های دوربین مداربسته) می باشد. این دوربین از قابلیت دید در شب با برد 25 متر و دید در روز با برد 50 متر بهره می برد و کنتراست تصویری بسیار بالایی دارد. دوربین مداربسته JH-DH201 از آداپتور 2 آمپر جهت تامین انرژی مورد نیاز خود استفاده می کند. این دوربین ضد آب و ضد گرد و غبار می باشد، بنابراین برای نصب در محیط‌های بیرونی که شرایط جوی پایداری ندارند، مناسب است. شما می توانید دوربین مداربسته JH-DH201 را با قیمت و کیفیت ساخت مناسب تهیه کرده و امنیت محیط مورد نظر خود را تامین نمایید. 

دوربین مدار بسته بالت (Bullet)

یکی از دوربین‌های مداربسته پر فروش و پر کاربرد در صنایع مختلف، دوربین مداربسته بولت یا بالت (Bullet camera) می باشد. این دوربین دارای بدنه‌ای استوانه‌ای، لنز پایه و... بوده و در انواع گوناگون و ابعاد مختلف تولید می شود. دوربین مداربسته بولت، هم به صورت تحت شبکه و هم به شکل آنالوگ موجود است و کاربر می تواند متناسب با نیاز خود (بر اساس کیفیت تصویری) یکی از این دو مدل را انتخاب کند. این دوربین‌ها به دلیل مقاومت در برابر آب و ضربه، بیشتر در محیط‌های خارجی مورد استفاده قرار می گیرند، مانند محوطه بیرونی مجتمع مسکونی، درب اصلی هتل و فروشگاه و.... دوربین مداربسته مکسل مدل JH-DH201 نیز در دسته دوربین‌های بولت قرار می گیرد که در برابر آب و گرد و غبار مقاوم می باشد.

  • دوربین مداربسته بالت (Bullet)
  • JH-DH201
  • 25 متر
  • 3 مگاپیکسل
  • 2 مگاپیکسل
  • آداپتور 2 آمپر
Benefits
Flaws