5% OFF
Sale! دوربین بالت ۲ مگ ahd

دوربین بالت ۲ مگ ahd

320,000 تومان

304,000 تومان

دوربین بالت 2 مگاپیکسل

دوربین بالت 2 مگ ahd از نوع دوربین های مداربسته بالت با بدنه آلومینیومی است و رزولوشن تصویری که ارائه می دهد برابر با 2 مگاپیکسل است و از لنز ثابت 3 میلی‌متر با برد قوی FH2033 برخوردار است که در طول روز تا برد 50 متر تصاویر را ثبت می کند، همچنین این دوربین بالت قادر است تا با ال ای دی های مجهز به مادون قرمز خود تصاویر را در تاریکی تا برد 25 متر ثبت کند. از دیگر ویژگی های این دوربین می توان به مقاوم بودن در برابر آب و گرد و خاک اشاره کرد که این موضوع باعث شده تا برای نصب در فضای آزاد نیز مناسب باشد.

برد قدرتمند FH2033

دوربین بالت 2 مگاپیکسل مدل JH-DH60B از دوربین های وارداتی می باشد که در ایران مونتاژ شده  است. لنز این دوربین 3 میلی‌متر می باشد و برد تصویر آن FH2033 است، FH2033 یکی از بهترین برد های دنیای دوربین مداربسته به حساب می آید و کیفیت فوق العاده برد این دوربین موجب شده تا در روز تصاویر را با برد 50 متر ثبت کند، همچنین به دلیل بهره بردن از قابلیت دید در شب قادر است تا در تاریکی شب نیز تصاویر را با برد 25 متر و با کنتراست بالا تصویربرداری کند.

مقاوم در برابر آب و گرد و غبار

این دوربین در دسته دوربین های بالت (Bullet) قرار دارد که این دوربین ها برای فضاهای بیرونی بسیار مناسب اند، از آنجایی که تمام دوربین های بالت از استاندارد IP67 بهره می برند و ضد رطوبت و ضد آب می باشند، بعلاوه بدنه این دوربین ها بسیار مقاوم است و لنز آن ها ضد گرد و غبار است. شما می توانید این دوربین را روی دیوار یا سقف نصب کنید و کاملا مناسب برای فضای آزاد یا فضای سر پوشیده است، همچنین تغذیه این دوربین آداپتور 2 آمپر می باشد که از قسمت لوازم جانبی محصول می توانید آن را خریداری کنید.

قیمت دوربین مدار بسته خانگی
قیمت دوربین مدار بسته ارزان
دوربین مدار بسته دیجی کالا
قیمت دوربین مدار بسته دید در شب
قیمت دوربین مدار بسته دید در شب دست دوم
قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی
پکیج دوربین مدار بسته ارزان
کیفیت دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل

  • JH-DH60B
  • دارد، 25 متر
  • 3 میلیمتر
  • 2 مگاپیکسل
  • بالت (Bullet)
  • FH2033
  • IP67
Benefits
Flaws