دوربین دام 2 مگاپیکسل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

دوربین مداربسته دام مکسل 2 مگاپیکسل 

دوربین مداربسته دام یکی از انواع رایج دوربین مداربسته می باشد که در محیط‌های مسقف مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین عمدتا مصارف غیر صنعتی دارد و بیشتر در محیط‌های داخلی مانند خانه، اداره و... استفاده می شود. دوربین مداربسته دام مکسل با وضوح تصویری 2 مگاپیسکل خود قادر به ارائه تصاویر با کیفیت مطلوب بوده و به لنز 3 مگاپیکسلی مجهز شده است. این دوربین در هنگام شب و در تاریکی مطلق نیز تا شعاع 25 متری را پوشش می دهد و ضد آب و گرد و غبار می باشد. دوربین 2 مگاپیکسل مکسل به برد سونی HS مدل 323 مجهز شده است که یکی از بهترین برد‌های دوربین مداربسته به شمار می رود و می تواند تصاویری با کیفیت عالی ارائه نماید. این دوربین دارای 15 ماه گارانتی معتبر می باشد.

دوربین مداربسته ضد آب مکسل 

دوربین مداربسته دام 2 مگاپیکسل مکسل یکی از دوربین‌های وارداتی شرکت دوبرکا می باشد که در داخل کشور ایران مونتاژ شده است. این دوربین از وضوح تصویری 2 مگاپیکسل و لنز 3 مگاپیکسل برخوردار است و کنتراست تصویری بسیار بالایی دارد. از ویژگی‎‌های بارز دوربین مداربسته مکسل 2 مگاپیکسل می توان به ضد آب و ضد گرد و غبار بودن آن و هم چنین برد سونی (برد HS مدل 323) استفاده شده در این دوربین اشاره کرد. این دوربین مناسب برای محیط‌های مسقف می باشد و مصرف غیر صنعتی دارد و از آداپتور 2 آمپر برای تامین انرژی مورد نیاز خود استفاده می کند. این دوربین در تاریکی مطلق تا شعاع 25 متری و در هنگام روز تا شعاع 50 متری را پوشش می دهد. 

کاربرد دوربین مداربسته دام مکسل

دوربین مداربسته دام مکسل به گونه ای طراحی شده است که به شکل بالقوه در محیط‌های مسقف مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین عمدتا کاربرد غیر صنعتی دارد و چون در شرایط جوی نا مناسب از مقاومت بالایی برخوردار نیست، توصیه می شود که از آن در محیط‌های داخلی  خانه، اداره و... استفاده کنید.

دید در شب دوربین مداربسته دام

دوربین مداربسته دام مکسل با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل دارای دید در شب IR با برد متوسط می باشد، بنابراین اگر به برد زیاد برای دید در شب نیاز دارید، توصیه می شود از دوربین‌های مداربسته بولت استفاده نمایید. البته می توانید در کنار دوربین دام مکسل از پروژکتور مادون قرمز به منظور افزایش دید در شب استفاده کنید. 

  • دوربین مداربسته دام
  • مکسل
  • 25 متر
  • 3 مگاپیکسل
  • 2 مگاپیکسل
  • آداپتور 2 آمپر
  • دارد
Benefits
Flaws