دوربین بالت سیم کارت خور داهوایی

810,000 تومان

This product is no longer in stock

دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوایی 

این دوربین دارای وضوح تصویری 2 مگاپیکسل بوده و نیازی به کابل ندارد. نحوه اتصال سیم کارت 4G به اینترنت در این دوربین همانند تلفن همراه می باشد. از مزایای دوربین بالت سیم کارت خور داهوایی می توان به پوشش گسترده‌ی آن اشاره کرد، به این معنی که تاز زمانی که سیگنال های 3G /4G وجود دارند، این دوربین قابل استفاده است. این دوربین سیم کارت خور،  کیفیت و سرعت بالا را با شبکه 3G/4G در اختیار کاربر قرار می دهد و به لنز ثابت 4 میلی متری مجهز شده است. قیمت دوربین مداربسته سیم کارت خور داهوایی در مقایسه با دوربین‌های سیمی معمولی ارازن‌تر بوده و هزینه‌های اضافی سخت افزار و هزینه‌ی نصب در آن حذف شده است. ناگفته نماند که تکنولوژی 3G/4G دارای پایداری و قابلیت اطمینان بالایی نسبت به اینترنت سیمی می باشد.

دوربین مداربسته سیم کارت خور

دوربین مداربسته سیم کارت خور نوعی دوربین است که قادر به ارسال تصاویر به وسیله‌ی اینترنت 3G یا 4G می باشد، از این رو به دستگاه‌های ضبط کننده NVR یا DVR ندارد. این دوربین می تواند تصاویر ضبط شده را به وسیله اتصال بی سیم ارسال کند که این امر موجب عدم نیاز به کابل کشی می شود. نا گفته نماند که در بیشتر دوربین‌های مداربسته سیم کارت خور علاوه بر اسلات سیم کارت، امکان اتصال به وسیله کابل شبکه نیز فراهم شده است. در این نوع دوربین‌ها، اسلات رم نیز تعبیه شده است که دوربین می تواند تصاویر را روی حافظه‌ی جانبی خود ذخیره نماید.

امکانات دوربین مداربسته سیم کارت خور

دوربین‌های مداربسته سیم کارت خور مانند سایر دوربین‌های مداربسته در انواع مختلف و با تکنولوژی‌های متفاوت به بازار ارائه می شوند. از برخی از قابلیت‌ها و امکانات دوربین مداربسته سیم کارت خور می توان به باطری داخلی، نصب و راه اندازی آسان، اسلات حافظه رم، امکان مدیریت از راه دور، بهره گیری از سیم کارت‌های دائمی یا اعتباری، امکان ضبط صدا، تماس صوتی دو طرفه و... اشاره کرد.

  • بالت (Bullet)
  • لنز ثابت- 4 میلی متر
  • 2 مگاپیکسل
  • 3G/4G
Benefits
Flaws

سلام. این مدل با باتری هم کار میکنه یا نیازمند برق شهریه؟ اگر باتری خوره تا چه مدت نگه میداره باتشکر. sonandimiz@gmail.com جواب رو برام ایمیل کنین مرسی