بهترین دوربین مداربسته برای منزل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

دوربین مداربسته مکسل 

این دوربین دارای کیفیت تصویری 2.4 مگاپیکسل بوده و تصاویری با کیفیت بسیار خوب ارائه می نماید. لنز به کار رفته در این دوربین دارای فاصله کانونی 3.6 میلی متر و برد دید در شب آن برابر 25 متر می باشد. این دوربین با گارانتی معتبر 12 ماهه و قیمت مقرون به صرفه ارائه می شود، بنابراین می توانید با اطمینان خاطر آن را از شرکت دوبرکا خریداری نمایید. 

دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته یا (CCTV ( Closed Circuit Television دوربین های کوچکی هستند که به منظور نظارت بر محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این دوربین ها در انواع مختلف و با ویژگی های گوناگون تولید می شوند و می توان از آن ها در محیط خانه، اداره، انبار ها و... استفاده کرد. این ابزار توسط کابل های سیمی و غیر سیمی به دستگاه ضبط کننده تصاویر وصل شده و در نهایت تصاویر و فیلم های گرفته شده در یک هارد ذخیره می گردند. شما می توانید اطلاعات ذخیره شده روی هارد را فراخوانی کرده و در تلویزیون یا صفحه نمایش مشاهده نمایید.

کاربرد دوربین مداربسته 

دوربین های مداربسته عمدتا به منظور کاربرد های نظارتی و امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند. در کاربرد امنیتی در واقع دوربین را برای افزایش امنیت محل نصب کرده و هدف از نصب آن جلوگیری و یا پیگرد جرم می باشد. استفاده از دوربین مداربسته به عنوان ابزار نظارتی هم با هدف نظارت بر عملکرد و رفتار افراد و یا تجهیزات انجام می گیرد.

  • مکسل
  • 25 متر
  • 3.6 میلی متر
  • 2.4 مگاپیکسل
Benefits
Flaws