دوربین مداربسته ساعتی رومیزی CLOCK SPY

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

دوربین مداربسته ساعتی رومیزی

دوربین مداربسته ساعتی رومیزی CLOCK SPY علاوه بر اینکه از ظاهری اسپورت و زیبا برخوردار است، دارای کیفیت عالی نیز می باشد. با خرید این دوربین اگر سارقان دوربین های مداربسته شما را از کار بیندازند باز هم تصاویر آن ها با کیفیت Full HD ضبط می شود، بعلاوه باتری این دوربین لیتیومی 280mAh است که با هر بار شارژ تا 90 دقیقه فیلم‌برداری می کند. این دوربین قابلیت عکس‌برداری نیز دارد و از 32 گیگابایت کارت حافظه پشتیبانی می کند و از پورت USB نیز برای اتصال بهره می برد.

کیفیت بالای دوربین با زاویه دید عالی

در بسیاری از موارد سارقین با ورود به محل با قطع سیستم دوربین مداربسته به خیال خود به هدف خود رسیده‌اند، ولی با وجود ساعت رومیزی دوربین دار Clock Spy تمام تصویر آن ها ضبط شده است. ساعت رومیزی دوربین دار Clock Spy علاوه بر ظاهر زیبا مجهز به دوربین مداربسته با کیفیت بالا و فرمت AVI است که تصاویر را با کیفیت Full HD 1080p ضبط می کند. این دوربین با عملکرد ضبط ویدئو به عنوان یک دوربین مداربسته با طراحی زیبا و کاملا کاربردی محسوب می شود. ساعت رومیزی دوربین دار دارای لنز با زاویه باز و زاویه دید عریضی است که این زاویه دید کمک می‌کند فضای بیشتری دیده شود.

باتری لیتیومی قوی

باتری این ساعت لیتیومی با ظرفیت 280mAh بوده و قابل شارژ است و در هر بار شارژ می‌تواند 90 دقیقه به طور مداوم فیلم‌برداری کند که در مقایسه با محصولات مشابه زمان بسیار بالایی است. ساعت رومیزی دوربین دار Clock Spy علاوه بر فیلم‌برداری، عکس‌برداری نیز انجام می‌دهد و تصاویر را با فرمت JPG و با کیفیت بالایی ذخیره می‌کند. این ساعت رومیزی دوربین دار رم‌خور است و تا 32 گیگ حافظه میکرو اس دی (Micro SD) را پشتیبانی می‌کند.

  • Full HD 1080P
  • پورت USB
  • باتری لتیوم دار با ظرفیت 280mAh
  • 32 گیگ حافظه میکرو اس دی (Micro SD)
Benefits
  • کیفیت مناسب
  • ظاهر زیبا
  • قابلیت عکس‌برداری
Flaws