خرید دوربین مدار بسته ی داهوا مدل IPC-HF81230E

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

دوربین مدار بسته ی داهوا IPC-HF81230E

دوربین مدار بسته مدل IPC-HF81230E توسط شرکت داهوا طراحی و تولید می گردد. این دوربین مداربسته تحت شبکه با ارائه کیفیت 4K و رزولوشن 1080P بهترین کیفیت را در حین نظارت محیط مورد نظر ارائه می دهد. دوربین مدار بسته IPC-HF81230E با برخورداری از قابلیت E-PTZ قادر است تصویری همه جانبه از سوژه مورد نظر را به شما نشان دهد. با خرید دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا با قابلیت چرخش در جهت های افقی و عمودی به همراه بزرگنمایی می توانید تصویری دقیق از محیط داشته باشید. علاوه بر موارد ذکر شده این دوربین در محیط های کم نور و تاریکی شب تصویری صاف و بدون نویز را ارائه خواهد داد.

برخورداری از سیستم ویدئویی هوشمند

دوربین مدار بسته ی داهوا IPC-HF81230E دارای سیستم ویدئویی هوشمند IVS می باشد. سیستم ویدئویی هوشمند یا IVS در حقیقت یک الگوریتم برای تحلیل ویدئو است. این سیستم هوشمند، ویدئویی که با دقت نظاره گر اتفاقات و حوادث در یک محیط بوده را تحلیل می نماید که در نهایت باعث افزایش کارایی نظارت می گردد. با استفاده از IVS هر تغییری در صحنه ایجاد شود به شما هشدار داده خواهد شد. الگوریتم سیستم ویدئویی هوشمند به فاکتورهای ذکر شده دسترسی دارد :  عبور از خط، شی رها شده در محیط، نفوذ، شی گم شده و تغییر صحنه. با توجه به موارد ذکر شده نتیجه می گیریم که این دوربین کاملا مناسب سیستم های حفاظتی می باشد.

بهره گیری از فناوری Smart Scene Adaptive

دوربین مداربسته ی داهوا مدل IPC-HF81230E دارای فناوری Smart Scene Adaptive به منظور به دست آوردن تصاویری بهتر می باشد. این دوربین با بهره گیری از فناوری ذکر شده پارامترهای نوردهی را بهبود می بخشد. در نتیجه کیفیت ویدئو در دوربین مداربسته داهوا فوق العاده عالی است. علاوه بر موارد ذکر شده برای کاهش فضای ذخیره سازی در دوربین مداربسته IPC-HF81230E استاندارد H.265 تعبیه شده است، این استاندارد باعث فشرده سازی فایل ها برای بهبود قابلیت ریکاوری، کاهش خطا و تاخیر می گردد. حداکثر کیفیت تصویر برداری در دوربین مداربسته داهوا 12 مگاپیکسل می باشد.

  • 135.4mm×74.4mm×65.5mm
  • IPC-HF81230E
  • پشتیبانی از سیستم عامل موبایل ، زوم دیجیتال 16x
  • 1024MB/128MB
  • 12 مگاپیکسل
  • (DC12V, AC24V, PoE(802.3af)(Class 0
Benefits
Flaws