دوربین بالت هایک ویژن مدل DS-2CD5A26G0-IZ(H)S

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

دوربین DS-2CD5A26G0-IZ(H)S هایک ویژن

دوربین مداربسته بولت دارای قابلیت تشخیص چهره، شناسایی عبور از خط، تشخیص نفوذ به منطقه، دید در شب تا 50 متر، قابلیت تشخیص حرکت، تجزیه تحلیل هوشمند و سنسور تصویری CMOS می باشد که توسط شرکت هایک وِیژن تولید و به بازار عرضه می شود. دوربین DS-2CD5A26G0-IZ(H)S هایک ویژن علاوه بر موارد ذکر شده از کیفیت مناسبی برخوردار است و تصاویری با وضوح 1080*1920 را در اختیار شما قرار می دهد. این دوربین دارای وزن و ابعاد مناسبی است به همین دلیل یکی از دوربین های مداربسته پر فروش شرکت هایک ویژن می باشد.

قابلیت تشخیص چهره و حرکت

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD5A26G0-IZ(H)S از سری دوربین های Bullet و تحت شبکه کمپانی هایک ویژن است. این دوربین هوشمند با تجزیه و تحلیل محیط از ویژگی تشخیص حرکت و تشخیص چهره برخوردار است و به محض شناسایی، هشدارهایی را برای شما ارسال می نماید. بر همین اساس مناسب شرکت های بزرگ و کارخانجات می باشد. به علاوه شما می توانید از این دوربین در شب استفاده کنید. دید در شب دوربین DS-2CD5A26G0-IZ(H)S هایک ویژن تا فاصله 50 و 100 متر می باشد. این دوربین از لنز 2.8 تا 12 میلی متر و 8 تا 32 میلی متر برخوردار است.

مقاوم در برابر رطوبت، گرد و غبار

دوربین DS-2CD5A26G0-IZ(H)S هایک ویژن از مقاومت بالایی برخودار است، به همین دلیل به راحتی می توانید آن را در محیط بیرون محل مورد نظر نصب کنید. این دوربین دارای وزن و ابعاد مناسبی است به همین دلیل یکی از دوربین های مداربسته پر فروش تولید شده توسط شرکت هایک ویژن می باشد. از مشخصات فنی دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD5A26G0-IZ(H)S می توان به سنسور تصویری CMOS، نورپردازی خوب و مناسب، فشرده سازی فیلم برای کاهش ظرفیت ذخیره سازی و پهنای باند، کاهش نویز دیجیتالی سه بعدی، حافظه روی صفحه 256 گیگابایت، مقاوم در برابر رطوبت، گرد و غبار و دارای آخرین سطح حفاظتی در برابر ضربه اشاره نمود.

  • دارای سنسور تصویری CMOS
  • 50 متر و 100 متر
  • 2.8 تا 12 میلی متر و 8 تا 32 میلی متر
  • ماکزیمم رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰
  • ۱۲ ولت
Benefits
Flaws