5% OFF
Reduced price! دزدگیر اماکن سیمکارتی و خط ثابت (دوگانه) GM910

دزدگیر اماکن سیمکارتی و خط ثابت (دوگانه) GM910

2,950,000 تومان

2,802,500 تومان

دزدگیر سیمکارتی جی ام کا GMK910 

دزدگیر جی ام کا مدل GMK910 به صورت سیمکارتی و خط ثابت (دو گانه) بوده و دارای قابلیت کنترل 4 وسیله ی برقی را به وسیله ی پیامک می باشد. این دزدگیر در مکان هایی که به خط تلفن مجهز نیستند هم کاربرد دارد و دارای استراق قدرتمند برای شنود صدای محل است. دزدگیر سیمکارتی GMK910 به راحتی به انواع مختلف تجهیزات حفاظتی و سیستم های اعلام حریق وصل شده و در زمان قطع و وصل شدن تلفن، هشداری را از طریق SMS اعلام می نماید. این دستگاه به 15 حافظه سخنگو و سیستم حفاظت SP مجهز شده و از 60 حافظه برای ثبت وقایع استفاده می کند که قابلیت نمایش روی LCD را نیز دارد.

دزدگیر اماکن سیمکارتی

دزدگیر های سیمکارتی از سیستم های امنیتی ضد سرقت هستند که با استفاده از جدید ترین و به روز ترین تکنولوژی ها، طراحی شده اند. از این دزدگیر ها می توان در خانه، ادراه، مغازه ها و... استفاده کرد. دزدگیر های اماکن سیمکارتی قابلیت نصب سیم کارت داشته و می توانند با صاحب دستگاه تماس تلفنی برقرار نمایند، بدون این که به سیم تلفن شهری نیاز داشته باشند.

امکانات دزدگیر اماکن GMK910

دزدگیر GMK910 دارای امکانات و قابلیت های امنیتی بسیار زیادی می باشد که از قابلیت ها می توان به فعال/غیر فعال کردن دستگاه توسط تلفن ثابت و پامک، اعلام قطع و وصل تلفن به وسیله ی پیامک، اعلام گزاریش فعال/غیر فعال کردن خروجی ها، استراق سمع قوی، کنترل همه ی خروجی ها به صورت لحظه ای و دائم توسط خط ثابت به شکل کاملا سخنگو، امکان تغییر رمز و اعلام گزارش تغییر رمز به وسیله ی پیامک و... اشاره کرد.

بهترین دزدگیر اماکن
قیمت دزدگیر اماکن کلاسیک
دزدگیر اماکن فایروال
نصب دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن gmk
معرفی دزدگیر اماکن
راهنمای خرید دزدگیر اماکن
دانلود برنامه دزدگیر سایلکس
دزدگیر سایلکس مدل sg7
قیمت دزدگیر سایلکس sg7+
راهنمای نصب دزدگیر سایلکس
قیمت دزدگیر سایلکس سیم کارت خور
قیمت دزدگیر سایلکس pd14
نمایندگی دزدگیر سایلکس تهران
دزدگیر سایلکس sg7 plus

Benefits
Flaws