خرید دی وی آر 32 کانال مکسل 1080P

7,800,000 تومان

Warning: Last items in stock!

کیفیت بالای تصاویر ارسالی از دوربین مداربسته

دی وی آر ها (DVR) یا همان ضبط کننده های دیجیتال digital video recorder سیگنال ها و رشته های تصاویر دریافتی از دوربین های مداربسته را به کدهای دیجیتال تبدیل کرده و جهت ضبط تصویر بر روی هارد دیسک های ذخیره ساز و پردازش تصاویر بکار می روند. در اصل این دستگاه قلب یک سیستم مداربسته بشمار می رود که علاوه بر ضبط و پردازش و باز پخش، امکان ارسال تصاویر را در بستر اینترنت و روی گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی میسر میسازد. دی وی آر 32 کانال مکسل 1080P دارای 32 کانال و 16 پلی بک می باشد و وضوح تصویر در این دستگاه برابر با 5 مگاپیکسل است و در نتیجه تصاویر از کیفیت خوبی برخوردارند و به آسانی می توان به بازبینی تصاویر ضبط شده پرداخت.

امکانات و وظایف دستگاه دی وی آر (DVR)

امروزه دوربین مدار بسته به منظور نظارت امنیتی اماکن مختلف بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از این رو نیاز است که افراد اطلاعات بیشتری درباره ی سیستم ها و تجهیزات مرتبط با این دوربین ها و نحوه کار آن ها داشته باشند. دستگاه DVR مرکز تجمع دوربین های مداربسته و مدیریت آن ها است و در واقع یک دستگاه ضبط کننده دیجیتال می باشد و وظیفه دارد تا تصاویر آنالوگ که از سمت دوربین مداربسته ارسال می شود را به دیجیتال تبدیل کند و سپس روی هارد دیسک ذخیره نماید. با استفاده از DVR امکان ضبط و بازبینی مجدد تصاویر دوربین مدار بسته فراهم شده، امکان ضبط و تنظیم تصاویر به صورت دلخواه وجود دارد و می توان نور و رنگ تصاویر و همچنین زمان بندی آن ها را بر اساس نیاز خود تنظیم نمود، در صورت اتصال دستگاه به نمایشگر امکان مشاهده تمامی تصاویر دوربین مدار بسته به صورت یکپارچه فراهم می شود، با استفاده از پورت LAN دستگاه می توان تصاویر دوربین های مدار بسته را از طریق اینترنت مشاهده و یا در فضای شبکه های کامپیوتری قرار داد.

ساختار و کارایی مناسب در طراحی دی وی آر 32 کاناله

دی وی آر 32 کانال مکسل 1080P دارای 32 کانال و 16 بازپخش (PlayBack) می باشد و کیفیت و وضوح تصویری که این دستگاه ایجاد می کند برابر با 5 مگاپیکسل (1080P) است. کیفیت ساخت عالی این دستگاه، آن را به یک محصول پر فروش و محبوب تبدیل کرده است زیرا که این دستگاه دارای قابلیت نصب دو عدد هارد ذخیره سازی می باشد، استفاده از این دستگاه ها بسیار راحت است زیرا دوربین های مدار بسته آنالوگ به نرم افزار نیاز نخواهند داشت، این دستگاه ها قیمت بسیار مناسبی دارند و با استفاده از آن ها به خوبی می توان تصاویر را نظارت نمود و با توجه به آنکه دستگاه DVR بدون نیاز به اینترنت کار می کند قطعا مشکل قطع شدن تصاویر یا ضعیف بودن سیگنال وجود نخواهد داشت. دوربین های پشتیبانی شده توسط دستگاه دی وی آر مکسل دوربین های IP ، AHD ، CVI ، TVI ، CVBS  می باشند و از جمله پورت های ورودی و خروجی دستگاه های DVR می توان به پورت های ورودی صدا به منظور نصب میکروفن، پورت های خروجی صدا برای اتصال به اسپیکر، پورت CVBS به منظور اتصال به تلویزیون، پورت های HDMI برای انتقال تصاویر، پورت VGA برای اتصال به نمایشگر، پورت USB به منظور اتصال به کیبورد و موس، پورت های ارتباطی شبکه LAN با پهنای باندی متفاوت و خروجی آلارم اشاره کرد.

  • 5 مگاپیکسل (1080P)
  • 32
  • دوربین های IP ، AHD ، CVI ، TVI ، CVBS
Benefits
Flaws