خرید رم سرور HP 2GB PC3-10600R

350,000 تومان

رم سرور اچ پی 2GB PC3-10600R

حافظه RAM یا Random Access Memory به معنای حافظه با دسترسی تصاودفی بوده و یکی از اجزاء سخت افزاری مهم در سرور و کامپیوتر به شمار می رود. در واقع حافظه رم به منظور ذخیره سازی موقت داده‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. رم سرور HP 2GB PC3-10600R نیز یکی از حافظه‌های موقت با سرعت فرکانس 1333 مگاهرتز بوده و با همه‌ی سرور‌های نسل ششم، هفتم و هشتم کمپانی اچ پی سازگاری دارد. سرور های رکمونت HP DL360p / DL380p و... نیز قابلیت پشتیبانی از این رم سرور را دارند.

مصرف بهینه انرژی با رم سرور HP 

رم سرور های اچ پی با عملکرد بالا، موجب کاهش مصرف کلی سرور می شوند. این رم سرور‌ها با هدف مصرف بهینه‌ی انرژی طراحی شده اند که از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار بوده و هزینه‌های کلی سرور را تا میزان زیادی کاهش می دهند. رم سرور‌های اچ پی با استفاده حداکثری از توانایی حافظه، در محیط‌های عملیاتی شدید مورد آزمایش قرار گرفته و کاربر با استفاده از این رم‌ها، کمترین downtime را در سرور تجربه خواهد کرد. 

فناوری HPE SmartMemory در رم‌های اچ پی

تکنولوژی HPE SmartMemory مختص سرور‌های تولید شده توسط کمپانی HP بوده و نشان دهنده‌ی این است که رم سرور نصب شده روی سرور مورد ارزیابی، آزمایش و تایید قرار گرفته است. این فناوری پلت فرم توسعه و افزایش حافظه را در آینده برای سرور فراهم می کند. این عمل به وسیله‌ی سیستم HP Active Health و سایر نرم افزار های مدیریتی انجام می گیرد. از مزایای تکنولوژی HPE SmartMemory می توان به افزایش قابلیت اطمینان و بهینه شدن کیفیت رم سرور، قابلیت پیش بینی خطا و بهره وری انرژی اشاره کرد.

  • HP 2GB PC3-10600R
  • 1333 مگاهرتز
  • PC3-10600
  • اچ پی
  • DDR3-1333
  • 2 گیگابایت
Benefits
Flaws