پکیج 4 کانال دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

پکیج دوربین مداربسته 4 کانال

پکیج دوربین مداربسته 4 کانال با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل دارای 4 عدد دوربین مداربسته با برد F37، هارد ذخیره سازی یک ترابایت، یک عدد آداپتور مرکزی 10 آمپر، 60 متر کابل ترکیبی دوربین مداربسته و 8 عدد فیش bnc درجه یک می باشد.پکیج دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل با پشتیبانی از دستگاه DVR مکسل 4 کانال، انتقال تصویر و کیفیت تصویر بالا، برای نصب در محیط های آپارتمانی، فروشگاهی و ادارای مناسب خواهد بود. کیفیت تصویر این دوربین ها در سطح بسیار مطلوب قرار دارند.

دستگاه دی وی آر DVR مکسل 4 کانال

پکیج دوربین مداربسته 4 کانال با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل دارای یک عدد دستگاه DVR مکسل می باشد. دستگاه ضبط تصاویر DVR قابلیت ضبط نمودن تا حدود 25 فریم در ثانیه را همراه با امکان تغییر دادن کیفیت ضبط تصاویر را دارد. با این قابلیت شما می توانید حجم بیشتری از تصاویر را بر روی هارد ذخیره کنید. دستگاه دی وی آر DVR این امکان را برای هر دوربین مداربسته فراهم می کند تا در صورت نیاز با استفاده از یک میکروفن با حساسیت بالا، صداها را ضبط کنند، میکروفون ها می توانند تا 30 متر مربع را پوشش دهند. پکیج دوربین مداربسته 4 کانال مناسب محیط های اداری و مغازه ها می باشد. با خرید این پکیج در کنار قابلیت های بالای فنی و دید بسیار شفاف دوربین مداربسته از قیمت بسیار مناسب اقتصادی آن بهره مند خواهید شد.

کیفیت تصویر خروجی دوربین

رزولیشن تصویر یا کیفیت تصویر دوربین مداربسته از فاکتورهای مهم خرید دوربین مداربسته برای خریدار می باشد. کیفیت تصاویر ضبط شده به وسیله ی این دوربین ها بسیار خوب است. یک عدد هارد ذخیره سازی به ظرفیت یک ترابایت، همراه این پکیج ارائه می شود. همه ی محصولاتی که همراه این پکیج ارائه شده اند دارای کیفیت عالی می باشند. خرید پکیج دوربین مداربسته 4 کانال مقرون به صرفه بوده و می تواند پاسخگوی نیاز های کاربران در حد گسترده باشد. این پکیج 4 کانال دوربین با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا، پیشنهاد شرکت دوبرکا به کاربران حرفه ای می باشد. جهت استعلام قیمت پکیج دوربین مداربسته 4 کانال و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش شرکت دوبرکا در تماس باشید.

  • آداپتور مرکزی 10 آمپر، 8 عدد فیش bnc
  • 2 مگاپیکسل
  • 4
  • 1 ترابابت
  • دستگاه 4 کانال DVR
  • 60 متر کابل ترکیبی
  • F37
Benefits
Flaws