پک کامل دوربین مداربسته 8 کانال 2 مگاپیکسل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

ویژگی های اقلام موجود در پک

پک کامل دوربین مداربسته 8 کانال 2 مگاپیکسل از طریق رابط BNC و نر و مادگی آداپتور به دستگاه DVR متصل می‌شود. رزولوشن تصویر 8 عدد دوربین موجود در این پک 2 مگاپیکسل با برد F37 است که در نتیجه دوربین های مداربسته موجود در این پکیج می توانند تصاویری با وضوح نسبتا خوب ثبت و ضبط نمایند، این دوربین ها در گروه دوربین‌های دام (سقفی) قرار می‌گیرند و می توانید آن ها را در هر ارتفاعی نصب کنید. همه محصولاتی که همراه این پک ارائه شده اند از کیفیتی عالی برخوردار بوده و کاملا مقرون به صرفه اند. پک کامل دوربین مداربسته 8 کانال 2 مگاپیکسل شامل یک عدد دستگاه ضبط کننده تصاویر DVR هشت کانال مکسل (Maxell) با کیفیت 2 مگاپیکسل، 8 عدد دوربین مداربسته با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل، هارد ذخیره ساز 2 ترابایتی، آداپتور مرکزی 20 آمپر، 16 عدد فیش BNC درجه یک، کابل ترکیبی 120 متری می باشد و شما با این پکیج هشت کاناله به خوبی می توانید محیط موردنظر را با دوربین های مداربسته تحت پوشش قرار دهید.

ذخیره تصاویر تا 60 روز

هارد ذخیره سازی که در همراه این پکیج ارائه می شود دارای دو ترابایت حافظه است و با ذکر این نکته که توجه داشته باشید برای نگهداری و ضبط تصاویر به یک عدد هارد نیاز است و انتخاب به این صورت است که هر یک ترابایت هارد حدود 30 روز ضبط خواهد داشت، بنابراین این هارد دو ترابایتی قادر است تا به مدت ۶۰ روز تصاویر را درون خود ذخیره کند که برنامه‌ی ضبط بر اساس حساسیت حرکت و یا بازه زمانی قابل تنطیم است و هر چه زمانی که دوربین روشن است طولانی تر باشد و یا عبور و مرور افراد و حرکت اجسام بیشتر شود، این بازه ی زمانی کاهش می یابد.

مشاهده تصاویر در بستر اینترنت

دوربین های موجود در پک کامل دوربین مداربسته 8 کانال 2 مگا پیکسل قابلیت انتقال تصویر به تلفن همراه را از طریق بستر شبکه که توسط دستگاه DVR صورت میگیرد را ممکن ساخته و شما می توانید با نصب نرم افزار مربوط به گوشی هوشمند خود بر محیط موردنظر نظاره کنید، بعلاوه می توانید نسخه مربوط به ویندوز را روی کامپیوتر خود نصب کرده و از طریق مانیتور امر نظارت صورت پذیرد. دستگاه مرکزی ضبط تصویر DVR قابلیت اتصال به شبکه اینترنت را دارد تا در صورت نیاز با اتصال آن به شبکه اینترنت تصاویر را در هر نقطه از جهان و بدون نیاز به لوازم و تجهیزات اضافی و از طریق اینترنت مشاهده نمایید. علاوه براین، امکان اتصال میکروفون برای ضبط و شنود صدای محیط نیز فراهم است. از مهمترین مزایای این دستگاه می‌توان به کاربری آسان، پشتیبانی از زبان فارسی و نرم‌افزار انتقال تصویر آن اشاره کرد که امکان مشاهده از راه دور دوربین‌ها را به راحتی برای خریداران ایجاد می‌کند.

  • مکسل (Maxell)
  • 8
  • 2 مگاپیکسل
  • 8
  • DVR
  • 120 متر
  • هارد ذخیره ساز 2 ترابایتی، آداپتور مرکزی 20 آمپر، 16 عدد فیش BNC درجه یک، کابل ترکیبی 120 متری
Benefits
Flaws