پک آماده 4 کانال دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل MAXELL

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

پکیج دوربین مداربسته 4 کانال 5 مگاپیکسل مکسل 

کارشناسان فنی شرکت دوبرکا با تکیه بر تجربه چند ساله خود اقدام به آماده سازی پکیج‌های اقتصادی دوربین مداربسته کرده اند تا شما بتوانید بدون نیاز به تخصص در زمنیه شناخت انواع دوربین مداربسته، پکیج مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری نمایید. این پکیج‌ها همراه با اتصالات لازم ارائه می گردند، بنابراین نیازی به صرف زمان و هزینه زیاد برای خرید تکی لوازم ندارید. پکیج 4 کانال 5 مگاپیکسل مکسل نیز همراه با یک عدد دستگاه دی وی آر 4 کانال 5 مگاپیکسل مکسل، 4 عدد دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل K05 مکسل، آداپتور مرکزی 10 آمپر، 50 متر کابل ترکیبی هفت دهم 96 رشته زیمنس، یک عدد هارد دیسک وسترن بنفش با ظرفیت 2 ترابایت، یک عدد هارد دیسک وسترن سبز با ظرفیت 2 ترابایت، 8 عدد فیش bnc درجه یک به همراه محافظ هفت خانه مارک مگس ارائه شده است. این پک دارای یک سال گارانتی است.

کابل ترکیبی دوربین مداربسته 

دوربین‌های مداربسته هم برای انتقال تصاویر و هم برای تامین انرژی الکتریکی خود به کابل‌های مخصوصی نیاز دارند. کابل‌های ترکیبی از یک زوج برق و یک کابل کواکسیال تشکیل شده و می توانند عملکرد دو کابل را در قالب یک کابل ارائه دهند. کابل ترکیبی ارائه شده به همراه پکیج 4 کانال دوربین مداربسته، کابل ترکیبی زیمنس می باشد. از مزایای این کابل می توان به سهولت کابل کشی اشاره کرد. در واقع شما با استفاده از این کابل نیازی به کابل کشی جداگانه برای تامین انرژی الکتریکی دوربین‌ها ندارید، از این رو می توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی نمایید. توصیه می شود از کابل‌های ترکیبی در محیط‌هایی با متراژ بسیار بالا استفاده نکنید، چرا که برد کمی دارند و در متراژهای 60 الی 70 کیلومتر عملکرد خوبی را ارائه می دهند.

هارد دیسک ذخیره سازی 

پکیج 4 کانال دوربین مداربسته مکسل همراه با یک عدد هارد دیسک وسترن دیجیتال سبز و یک عدد هارد دیسک وسترن دیجیتال بنفش با ظرفیت‌های 2 ترابایت ارائه می گردد. هارد دیسک وسترن سبز از هارد دیسک‌های اینترنال کم مصرف و بی صدای شرکت وسترن دیجیتال می باشد که می تواند حجم بالایی از داده‌ها را در خود ذخیره نماید. هارد دیسک اینترنال سری بنفش با هدف ذخیره سازی 24 ساعته طراحی شده و برای مراکز نظارتی و  دستگاه NVR و DVR مناسب است. این سری از هارد دیسک‌ها دارای عملکرد شبانه روزی با سرعت بالا هستند، به این معنی که قادرند تمام 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز را به ضبط تصاویر با کیفیت HD بپردازند. 

  • 8 عدد فیش bnc درجه یک و محافظ هفت خانه مارک مگس
  • هارد دیسک وسترن سبز و وسترن بنفش با ظرفیت‌های 2 ترابایت
  • 4
  • 5 مگاپیکسل
  • آداپتور مرکزی 10 آمپر
  • 4
  • DVR چهار کانال 5 مگاپیکسل مکسل
  • کابل ترکیبی هفت دهم 96 رشته زیمنس
Benefits
Flaws