پکیج آماده 8 کانال دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل MAXELL

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

دوربین مداربسته 8 کانال 5 مگاپیکسل Maxell

پکیج آماده 8 کانال دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل Maxell دارای یک عدد دستگاه 8 کانال DVR با کیفیت تصویر 5 مگاپیکسل مکسل، 8 عدد دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل k05 مکسل، آداپتور مرکزی 20 آمپر، کابل ترکیبی هفت دهم 96 رشته زیمنس، یک عدد هارد ذخیره سازی با ظرفیت 2 ترابایت بنفش، یک عدد هارد ذخیره سازی با ظرفیت 2 ترابایت سبز، فیش bnc درجه یک، محافظ هفت خانه مارک مگس و دارای یک سال گارانتی می باشد. پکیج آماده 8 کانال دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل Maxell با قیمت مناسب و کارایی بالا می تواند پاسخگوی نیازهای کاربران حرفه ای باشد. 

وضوح بالای تصاویر

پکیج آماده 8 کانال دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل Maxell دارای 8 عدد دوربین مداربسته مکسل AHD با وضوح تصویری 5 مگاپیکسل می باشد. تصاویر ضبط شده توسط این دوربین ها بسیار با کیفیت هستند و وضوح تصویری بسیار خوبی دارند. دو عامل اصلی و مهم در کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته لنز دوربین و سنسور تصویر می باشد. به علاوه هرچه تعداد پیکسل ها روی آن بالاتر باشد مسلما تصویر از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. اما مواردی دیگر چون نوع انتقال تصاویر (سیم یا بی سیم)، نوع فشرده سازی و... نیز می تواند در کیفیت تصاویر دوربین مداربسته موثر باشند. برای داشتن کیفیت تصاویر دوربین مداربسته به این موضوع دقت کنید که رزولوشن لنز و سنسور تصویر دوربین شما چقدر است. با توجه به موارد ذکر شده دوربین مداربسته Maxell تصاویری با کیفیت مطلوب را ارائه می دهد.

پشتیبانی از دستگاه ضبط دیجیتال

پکیج آماده 8 کانال دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل Maxell دارای یک عدد دستگاه 8 کانال DVR مکسل می باشد. این دستگاه ضبط دیجیتال DVR علاوه بر ضبط تصاویر ارسالی از دوربین های مداربسته امکان مشاهده تصایر، ارسال تصاویر و کنترل و مدیریت دوربین ها را برای کاربر فراهم می کند. دو عدد هارد ذخیره سازی سبز و بنفش با ظرفیت 2 ترابایت، همراه این پکیج ارائه می شود. همه ی محصولاتی که همراه این پکیج ارائه شده اند دارای کیفیت عالی می باشند. پکیج دوربین مداربسته 8 کانال 5 مگاپیکسل Maxell یک پکیج کاملا آماده و مقرون به صرفه می باشد که می تواند پاسخگوی نیاز های کاربران در حد گسترده باشد. جهت استعلام قیمت همکاری و مشاوره فنی رایگان و خرید دوربین مداربسته 8 کانال 5 مگاپیکسل Maxell با کارشناسان فنی و فروش شرکت دوبرکا در تماس باشید.

  • آداپتور مرکزی 20 آمپر، فیش bnc درجه یک، محافظ هفت خانه مارک مگس
  • یک عدد هارد ذخیره سازی با ظرفیت 2 ترابایت بنفش، یک عدد هارد ذخیره سازی با ظرفیت 2 ترابایت سبز
  • 8 عدد دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل k05 مکسل
  • یک عدد دستگاه دی وی آر 8 کانال
  • کابل ترکیبی هفت دهم 96 رشته زیمنس
Benefits
  • کیفیت عالی
  • قیمت مقرون به صرفه
  • کیفیت تصویر عالی
Flaws