پک آماده دوربین مداربسته 4 کانال AHD مکسل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

پک دوربین مداربسته 4 کانال AHD مکسل

پک دوربین مداربسته AHD مکسل دارای ۴ عدد دوربین مداربسته ای ۲ مگاپیکسل با برد F37، یک عدد هارد ذخیره سازی به ظرفیت 1 ترابایت وسترن دیجیتال سبز شرکتی، ۴ عدد آداپتور ۲ آمپر وارداتی، ۸ عدد فیش bnc درجه یک وارداتی، ۵۰ متر کابل 0.7 ترکیبی بغل برق و ۴ عدد باکس ۱۰ در ۱۰ برای آداپتور می باشد. این دوربین ها قادر هستند تصاویری با کیفیت بسیار خوب ارائه نمایند. محصولات موجود در این پکیج دارای کیفیت ساخت عالی می باشند. علاوه بر موارد ذکر شده این دوربین توانایی دید در تاریکی شب تا فاصله 30 متری را دارد.

دستگاه 4 کانال DVR

دستگاه ضبط DVR وظیفه ضبط و پردازش تصاویر دریافتی را بر عهده دارد. این دستگاه سیگنال های دریافتی از دوربین مداربسته را به کدهای دیجیتال تبدیل کرده و بر روی هارد ذحیره می کند. یک عدد هارد ذخیره سازی وسترن دیجیتال سری سبز شرکتی با ظرفیت یک ترابایت همراه پک دوربین مداربسته 4 کانال AHD مکسل ارائه شده است. علاوه بر موارد ذکر شده دستگاه 4 کانال DVR امکان انتقال تصاویر در بستر اینترنت را فراهم می کند. طراحی ظاهر این دستگاه ساده و کاربر پسند می باشد. این دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته قابلیت پشتیبانی از هارد تا ظرفیت 2 ترابایت را دارد. دستگاه DVR از 4 کانال برخوردار بوده بنابراین به طور همزمان می تواند 4 دوربین مداربسته را پشتیبانی کند.

دارای دید در شب

دوربین مداربسته AHD با قابلیت دید در شب مادون قرمز با رزولوشن 2 مگاپیکسل و کیفیت بسیار بالا دارای پایه فابریک با امکان نصب به سقف یا دیوار بوده و به دستگاه های ضبط DVR وصل می شود .این پک 4 کانال مکسل شامل 4 عدد دوربین مداربسته AHD با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل با برد F37 می باشد. این دوربین ها تصاویری با کیفیت بسیار خوب ارائه می دهند. قیمت پک آماده دوربین مداربسته 4 کانال AHD مکسل بسیار مقرون به صرفه و کیفیت و کارایی آن عالی می باشد. از خرید خود مطمئن باشید چرا که محصولات ارائه شده توسط دوبرکا هم قیمت مقرون به صرفه ای دارند و هم کیفیت محصولات بسیار عالی و درجه یک می باشد. جهت استعلام قیمت پک دوربین مداربسته 4 کانال AHD مکسل و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش شرکت دوبرکا در تماس باشید.

  • ۴ عدد آداپتور ۲ آمپر وارداتی ، ۸ عدد فیش bnc درجه یک وارداتی، ۴ عدد باکس ۱۰در ۱۰ برای آداپتور
  • هارد ذخیره سازی 1 ترابایت وسترن دیجیتال سبز شرکتی
  • 4
  • ۲ مگاپیکسل
  • ۵۰ متر کابل0.7 ترکیبی بغل برق
  • F37
Benefits
Flaws