پکیج دوربین AHD مکسل 4 کانال

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

دوربین AHD مکسل 4 کانال

دوربین AHD مکسل 4 کانال دارای 4 عدد دوربین مداربسته AHD با کیفیت ۲ مگاپیکسل، برد نکست چیپ، یک عدد هارد ذخیره سازی با ظرفیت 1 ترابایت وسترن دیجیتال سری سبز، ۴ عدد آداپتور، ۲ آمپر وارداتی، ۸ عدد فیش bnc درجه یک وارداتی، ۵۰ متر کابل 0.7 ترکیبی بغل برق، ۴ عدد باکس ۱۰ در ۱۰ برای آداپتور می باشد. پکیج دوربین AHD مکسل 4 کانال به طور معمول برای محیط های اداری، تجاری و مغازه ها مناسب است. با خرید دوربین مکسل 4 کانال AHD با توجه به قابلیت های بالای فنی و دید بسیار شفافی که دارد، از قیمت بسیار مناسب اقتصادی و مقرون به صرفه نیز بهره مند شوید.

دوربین دید در شب مادون قرمز

یکی از پرفروش ترین نسل دوربین های مداربسته، دوربین مداربسته AHD  است. از مزایای این دوربین می توان به دید در شب آن اشاره نمود. ویژگی دید در شب دوربین AHD مکسل 4 کانال با وضوح کافی، تصاویر را در تاریکی نشان می دهد. یکی دیگر از مزایای این دوربین لنز پر قدرت Full HD آن است که بدون هیچ گونه افت کیفیتی تصاویر را به صورت آنالوگ نمایش می دهد. فرمت ذخیره سازی این دوبین به گونه ای است که در نهایت باعث اشغال فضای کمتری در هارد خواهد شد. دستگاه 4 کانال که همراه پکیج ارائه می شود از 4 دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل پشتیبانی می نماید. دوربین های مداربسته موجود در این پکیج کیفیت و کارایی بسیار بالایی دارند و به آسانی نصب می شوند.

 

پکیج اقتصادی دوربین مداربسته AHD

این پکیج 4 کانال maxell شامل 4 عدد دوربین مداربسته AHD با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل با برد نکست چیپ می باشد. این دوربین ها قادر هستند تصاویری با کیفیت بسیار خوب ارائه نمایند. یک عدد هارد ذخیره سازی وسترن دیجیتال سری سبز شرکتی با ظرفیت یک ترابایت همراه این پکیج ارائه شده است. محصولات موجود در این پکیج دارای کیفیت ساخت عالی می باشند. قیمت پکیج دوربین AHD مکسل چهار کانال بسیار مقرون به صرفه و کیفیت و کارایی آن عالی می باشد. از خرید خود مطمئن باشید چرا که محصولات ارائه شده توسط دوبرکا هم قیمت مقرون به صرفه ای دارند و هم کیفیت محصولات بسیار عالی و درجه یک می باشد. جهت استعلام قیمت همکاری و مشاوره فنی رایگان  و خرید پکیج دوربین AHD مکسل 4 کانال با کارشناسان فنی و فروش شرکت دوبرکا در تماس باشید.

  • ۵۰ متر کابل 0.7 ترکیبی بغل برق، شامل دستگاه DVR
  • ۴ عدد آداپتور، ۲ آمپر وارداتی
  • وسترن 1 ترابایت
  • ۸ عدد فیش bnc درجه یک وارداتی
  • 2 مگاپیکسل
  • 4
Benefits
Flaws