پک کامل 4 کانال دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

پکیج آماده 4 کانال دوربین مداربسته 

پکیج‌های دوربین مداربسته به منظور راحتی کاربران و صرفه جویی در زمان و هزینه ارائه می شوند، چرا که همراه با اتصالات لازم می باشند و نیازی به خرید تکی لوازم و تجهیزات ندارند. این پکیج‌ها برای کسانی که دارای اطلاعات کافی درباره انواع دوربین مداربسته نیستند، گزینه‌ی مناسبی می باشند. پکیج 4 کانال 5 مگاپیکسل نیز توسط کارشناسان فنی شرکت دوبرکا جمع آوری شده و همراه با 4 عدد دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل، یک عدد دستگاه 5 مگاپیکسل AHD، چهار عدد آداپتور 2 آمپر، یک عدد هارد ذخیره سازی 1 ترابایت سبز، فیش BNC، صد متر کابل ترکیبی RG59 و 4 عدد باکس آداپتور ارائه می شود. قیمت مناسب و کیفیت بالای قطعات از ویژگی‌های این پکیج به شمار می روند.

مشخصات تکمیلی پکیج 4 کانال 5 مگاپیکسل

پکیج کامل 4 کانال دوربین مداربسته یکی از پکیج‌های اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد که کاربر می تواند بدون اتلاف وقت و هزینه‌های اضافی، آن را تهیه کرده و سیستم مداربسته خود را پیاده سازی نماید. دوربین‌های مداربسته ارائه شده در این پکیج AHD دارای وضوح تصویری 5 مگاپیکسل با برد آپتینا 0521 بوده و قادر به ارائه تصاویری با کیفیت عالی می باشند. این دوربین‌ها به لنز 5 مگاپیکسلی مجهز شده و جنس بدنه‌ی آن ها از فلز می باشد. قطعات ارائه شده در پکیج 4 کانال دوربین مداربسته دارای کیفیت درجه یک و یکسال گارانتی تعویض هستند، بنابراین می توانید با اطمینان خاطر آن را از شرکت دوبرکا تهیه نمایید.

هارد ذخیره سازی پکیج دوربین مداربسته 

پکیج 4 کانال دوربین مداربسته AHD دارای یک عدد هارد وسترن دیجیتال سبز با ظرفیت 1 ترابایت است. این هارد دیسک اینترنال یکی از هارد‌های تولید شده توسط شرکت وسترن دیجیتال بوده و دارای قیمت ارزان، مصرف کم و ظرفیت بالا برای ذخیره سازی داده‌ها می باشد. سایز هد (Head) در این هارد دیسک برابر 3.5 اینچ و سرعت چرخش آن برابر 5400 دور در دقیقه است. مصرف پایین برق، قیمت مناسب و بازه‌ی وسیع ظرفیت موجب شده است تا این هارد دیسک قادر به رفع نیاز‌های کاربران در سطوح مختلف باشد و به صورت رایج در خانه و اداره مورد استفاده قرار گیرد.

  • پکیج دوربین مداربسته AHD
  • هارد دیسک وسترن دیجیتال سبز 1 ترابایت
  • 4
  • 5 مگاپیکسل
  • 5 مگاپیکسل
  • آداپتور 2 آمپر
  • 4
  • DVR چهار کانال AHD
Benefits
Flaws