پکیج دوربین مداربسته وایرلس 2 مگاپیکسل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

قابلیت دید در شب

امروزه استفاده از دوربین های مداربسته از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به منظور نظارت تصویری در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پکیج دوربین مداربسته وایرلس 2 مگاپیکسل با برخورداری از 4 عدد دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل و Full HD قادر است تا با کیفیتی مناسب تصاویر را ثبت کند. دوربین های مداربسته‌ی موجود در این پک دارای برد F37 بوده و از قابلیت دید در شب نیز برخوردارند، پس شما می توانید از ثبت تصاویر و ایجاد بستر امنیت تصویری برای فضای موردنظر خود در شب نیز اطمینان حاصل فرمایید. بعلاوه اینکه یک عدد دستگاه دی وی آر (DVR) برایتون 2 مگاپیکسلی در این پکیج وجود دارد که امکان ضبط تصاویر را با کیفیت خوب ایجاد می کند.  

نصب آسان دوربین مداربسته وایرلس

اگر به دنبال نصب آسان و بدون سیم کشی هستید دوربین های Wifi یا دوربین مداربسته بیسیم گزینه مناسبی برای شما است. دوربین های Wifi به دو دسته‌ی دوربین مداربسته بدون دستگاه مرکزی (این دوربین ها از طریق تکنولوژی Wifi به یک اکسس پوینت wireless متصل می شوند و تصاویر را در شبکه پخش می کنند، منبع ذخیره سازی تصاویر در این دوربین ها کارت حافظه ای می باشد که در این دوربین ها قرار می گیرد.) و دوربین مداربسته با دستگاه مرکزی (این دوربین ها به صورت بیسیم به یک دستگاه مرکزی بیسیم متصل می شوند و منبع ذخیره سازی آن ها هارد دیسکی می باشد که درون دستگاه مرکزی بیسیم تغذیه می شود.) تقسیم می شوند. دوربین‌ مداربسته بیسیم به واسطه کاهش هزینه ها و زمان نصب پایین‌تر، در بین کاربران امروزی بسیار محبوب بوده و استفاده از دوربین‌ بیسیم امکان نصب ابن نوع دوربین مداربسته را در مکان‌هایی که امکان سیم کشی ندارند را فراهم می‌کنند. دوربین های موجود در پکیج دوربین مداربسته وایرلس 2 مگاپیکسل از نوع بیسیم (Wireless) می باشند که هم نصب آن ها آسان تر است و در کل اگر به تعداد محدودی دوربین مداربسته ( 4 عدد یا کمتر ) نیاز دارید استفاده از دوربین های مداربسته بی سیم که ذخیره سازی بر روی کارت حافظه انجام می شود از نظر قیمتی مقرون به صرفه تر از سیستم دوربین سیمی به همراه متعلقات و نصب تمام می شود.

دستگاه ضبط کننده برایتون

دستگاه های ضبط دوربین مدار بسته برایتون یا سری UVR های برایتون از جمله دستگاه های بسیار قوی و خوش نام در بازار دوربین های مداربسته ایران هستند که با استفاده از پردازنده های بسیار قوی و با سرعت و بهره مندی از قطعات باکیفیت توانسته است تا سهم زیادی از بازار دوربین مداربسته را از آن خود کنند. از مزایای دستگاه های ظبط کننده برایتون می توان به قابلیت اتصال دوربین های مداربسته آنالوگ، دوربین های مداربسته AHD، دوربین های مداربسته HDCVI، دوربین های مداربسته HDTVI و دوربین های مداربسته IP یا تحت شبکه اشاره کرد و در برخی از مدل های دستگاه های برایتون امکان اضافه شدن کانال های دوربین های تحت شبکه یا دوربین های IP علاوه بر تعداد دوربین های آنالوگ اصلی وجود دارد، به عنوان مثال در یک دستگاه یو وی آر 8 کانال علاوه بر 8 دوربین HD آنالوگ، امکان اضافه کردن 2 کانال دوربین IP هم وجود دارد که در مجموع 10 عد دوربین به دستگاه رکوردر (Recorder) مداربسته متصل می شوند.

  • Wirless
  • 4
  • 2 مگاپیکسل و Full HD
  • 4
  • DVR
Benefits
Flaws