پک چهار کانال دوربین مداربسته

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

پکیج 4 کانال دوربین مداربسته 

اگر در صدد راه اندازی سیستم مداربسته هستید و می خواهید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، ما پکیج های آماده دوربین مداربسته را که به منظور راحتی کاربران آماده شده اند، به شما پیشنهاد می کنیم. این پکیج ها معمولا همراه با اتصالات لازم به فروش می رسند. پکیج آماده دوربین مداربسته 4 کانال نیز یکی از پکیج های آماده شده توسط شرکت دوبرکا است که همراه با یک عدد دستگاه دی وی آر چهار کانال 2 مگاپیکسل، 4عدد دوربین 2 مگاپیکسل برد سونی 327 استارلایت، یک عدد هارد ذخیره سازی یک ترابایت، 4 عدد آداپتور 2 آمپر، 100 متر کابل ترکیبی، 4 عدد باکس آداپتور و 8 عدد فیش BNC ارائه می گردد.

کاربرد دستگاه DVR

دستگاه دی وی آر یا DVR یا Digital Video Recording دستگاه ضبط ویدئو دیجیتال می باشد که سیگنال های آنالوگ دوربین مداربسته را به سیگنال های دیجیتال تبدیل کرده و در یک هارد دیسک ذخیره می نماید. هم چنین این دستگاه قادر به انتقال جریان ویدیویی زنده به سایر دستگاه های موجود در شبکه می باشد.

کابل ترکیبی دوربین مداربسته 

انتقال تصویر در سیستم های مداربسته نیازمند انواع مختلفی از کابل ها می باشد. استفاده از کابل برق برای تامین انرژی در این سیستم ها نیز ضروری است. دوربین های مداربسته آنالوگ و آنالوگ HD برای انتقال تصویر از کابل کواکسیال بهره می گیرند، علاوه بر این، برای تامین انرژی این دوربین ها، باید همراه با کابل انتقال، کابل برق نیز استفاده نمود. کابل های ترکیبی همان کابل های کواکسیال می باشند که در کنار آن ها دو زوج کابل برق نیز وجود دارد. هر یک از این کابل ها درون پوشش پلاستیکی جداگانه قرار گرفته و به هم چسبیده اند.

هارد دوربین مداربسته 

هارد دیسک مناسب دوربین مداربسته امکان ضبط تصاویر را بدون هیچ گونه افت کیفیتی فراهم می کند. برای ضبط تصاویر دوربین های مداربسته تحت شبکه علاوه بر دستگاه NVR (دستگاه ضبط ویدیویی تحت شبکه) باید از هارد دیسکی استفاده نمود که دارای قابلیت ضبط تصاویر دوربین های HD باشد. انتخاب هارد دیسک مناسب برای دوربین مداربسته بسیار حائز اهمیت است، چرا که تصاویر روی این قطعه ذخیره می شوند و اگر مشکلی برای هارد دیسک به وجود آید، تصاویر از بین رفته و کارایی سیستم مداربسته نیز مختل شده و از بین می رود.

  • هارد دیسک یک ترابایت
  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • 4 عدد آداپتور 2 آمپر
  • 4
Benefits
Flaws