پک چهار کانال دوربین 2 مگاپیکسل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

پک 4 کانال 2 مگاپیکسل

پک چهار کانال دوربین 2 مگاپیکسل شامل یک دستگاه دی وی آر (DVR) چهار کانال با کیفیت 2 مگاپیکسل، 4 عدد دوربین مداربسته با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل، یک عدد هارد با ظرفیت 500 گیگابایت که به منظور نگهداری و ضبط تصاویر از آن استفاده می شود، 4 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، 100 متر کابل ترکیبی، 4 عدد باکس آداپتور و 8 عدد فیش BNC درجه یک است. دوربین های موجود در این پک قابلیت انتقال تصویر به روی تلفن همراه را از طریق بستر شبکه که توسط دستگاه DVR صورت میگیرد را ممکن ساخته و می توانید از هر جای دنیا محل مورد نظرتان را مشاهده کنید، بعلاوه دوربین های موجود در پکیج دارای دید در شب با برد بالا می باشند.

قابلیت دید در شب

امروزه استفاده از دوربین های مداربسته از جایگاه ویژه ای به منظور نظارت تصویری در مکان های مختلف برخوردار است و در واقع بستری برای برقراری امنیت در محیط محسوب می شود. پک چهار کانال دوربین 2 مگاپیکسل با برخورداری از 4 عدد دوربین مداربسته با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل و Full HD قادر است تا با کیفیتی مناسب تصاویر را ثبت کند. دوربین های مداربسته‌ی موجود در این پک از قابلیت دید در شب با برد بالا برخوردارند، پس شما می توانید از ثبت تصاویر و ایجاد بستر امنیت تصویری برای فضای موردنظر خود در شب نیز اطمینان حاصل فرمایید. بعلاوه اینکه یک عدد دستگاه دی وی آر (DVR) 2 مگاپیکسلی در این پکیج وجود دارد که امکان ضبط تصاویر را با کیفیت خوب ایجاد می کند.  

هارد ذخیره ساز 500 گیگابایت

تمام محصولاتی که همراه پک 4 کانال 2 مگاپیکسل ارائه شده اند دارای کیفیت عالی می باشند و این پکیج کاملا آماده و مقرون به صرفه بوده و می تواند پاسخگوی نیاز های کاربران در حد گسترده باشد. در پکیج چهار کانال دوربین مداربسته یک عدد هارد ذخیره ساز 500 گیگابایتی وجود دارد که فضای مناسبی را به منظور ذخیره و نگهداری تصاویر در اختیار شما قرار می دهد و برنامه‌ی ضبط بر اساس حساسیت حرکت و یا بازه زمانی قابل تنطیم است. اگر دنبال یک سیستم نظارتی حرفه ای هستید اما نمی خواهید هزینه ی زیادی پرداخت نمایید، ما این پکیج را به شما پیشنهاد می کنیم.

  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • 4
  • DVR
  • یک عدد هارد ذخیره سازی 500 گیگابایت، 4 عدد آداپتور 2 آمپر، 100 متر کابل ترکیبی، 4 عدد باکس آداپتور، 8 عدد فیش BNC
Benefits
Flaws