پکیج 4 کانال دوربین 2 مگاپیسکل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

پکیج آماده 4 کانال دوربین مداربسته 

پکیج های دوربین مداربسته توسط کارشناسان فنی به منظور راحتی کاربران به ویژه کسانی که آشنایی چندانی با سیستم های مداربسته ندارند، آماده شده و همراه با اتصالات لازم ارائه می گردند. پکیج 4 کانال دوربین مداربسته ی آماده شده در شرکت دوبرکا نیز همراه با یک عدد دستگاه دی وی آر 4 کانال 2 مگاپیکسل، 4 عدد دوربین مداربسته با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل، یک عدد هارد ذخیره سازی 500 گیگابایت، 4 عدد آداپتور 2 آمپر، 50 متر کابل ترکیبی، 4 عدد باکس آداپتور و 8 عدد فیش BNC درجه یک ارائه می گردد. کارشناسان شرکت دوبرکا اجزاء این پکیج را با دقت و با استفاده از تجارب خود در زمینه ی سیستم های مداربسته انتخاب کرده اند تا سیستم بیشترین کارایی و بالاترین طول عمر را داشته باشد.

پکیج دوربین مداربسته 

اگر در صدد پیاده سازی سیستم مداربسته هستید ما پکیج های آماده ی دوربین مداربسته را به شما پیشنهاد می کنیم، چرا که این پکیج ها همراه با لوازم جانبی ارائه می گردند و نیازی به خرید جداگانه ی دوربین مداربسته و اجزای آن ندارید، هم چنین اجزاء ارائه شده ی پکیج نیز با یکدیگر هماهنگی دارند. علاوه بر این، پکیج های دوربین مداربسته دارای قیمت های مقرون به صرفه نیز هستند. توصیه می شود قبل از خرید پک دوربین با نصاب خود مشورت کنید تا بتوانید بهترین پکیج را متناسب با نیاز و بودجه ی خود انتخاب نمایید.

انواع پکیج دوربین مداربسته 

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، بهترین انتخاب برای راه اندازی سیستم های مداربسته، پکیج دوربین مداربسته می باشد. هر کدام از این پکیج ها دارای تکنولوژی های مختلفی بوده و برای محیط های گوناگون ارائه می گردند. کاربر می تواند با توجه به نیاز و بودجه ی خود، پکیج مناسب را انتخاب نماید. از پکیج های دوربین مداربسته می توان به پکیج دوربین مداربسته آنالوگ، پکیج دوربین مداربسته AHD، پکیج دوربین مداربسته HDCVI و پکیج دوربین مداربسته تحت شبکه اشاره کرد.

اجزاء پکیج دوربین مداربسته 

پک های دوربین مداربسته در مدل های گوناگون به بازار عرضه می شوند که قیمت و کیفیت آن ها با توجه به نوع پکیج متفاوت می باشد. به طور کلی پکیج های دوربین مداربسته شامل دوربین های مداربسته، دستگاه DVR یا NVR، منبع تغذیه یا آداپتور، هارد دیسک ذخیره سازی اطلاعات و کابل دوربین مداربسته می باشند.

  • هارد دیسک 500 گیگابایت
  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • 4 عدد آداپتور 2 آمپر
  • 4
Benefits
Flaws