باکس آداپتور دوربین مداربسته

22,000 تومان

This product is no longer in stock

باکس آداپتور دوربین مداربسته

باکس آداپتور دوربین مداربسته با ابعاد 15*15 سانتی متر در برابر اشعه خورشید، نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم می باشد. این محصول ایرانی قابلیت نصب دوربین را دارد. دو کاربرد عمومی باکس آداپتور برای نصب دوربین مداربسته می توان به پوشش انشعابات و اتصالات انجام شده در محیط های بیرونی و قراردادن آداپتور و فیش دوربین مداربسته اشاره نمود. لازم به ذکر است که امکان قرار دادن تجهیزات دوربین و آداپتور درون داکت وجود ندارد. به علاوه از ورود رطوبت به کابل ها جلوگیری خواهد شد. سیم ها میتوانند از مسیر های پیش بینی شده پشت باکس و یا از کنار وارد جعبه شوند و به سیم ها و اتصالات دوربین متصل شوند.

حفاظت از تجهیزات دوربین مداربسته

طراحی باکس آداپتور به گونه ای است که از تجهیزات دوربین مداربسته محافظت خواهد شد. بنابراین بدون هیچ نگرانی می توانید از باکس آداپتور برای دوربین های مداربسته داخلی و خارجی استفاده نمایید. در حقیقت باکس آداپتور یک محفظه درب دار است که با هدف عایق کردن دوربین طراحی و تولید شده است و به منظور رعایت اصول استاندارد نصب مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری استفاده از دوربین مداربسته در بین مردم افزایش یافته است. بنابراین اگر قصد استفاده از دوربین مداربسته را دارید توصیه می کنیم برای محافظت از آن و مرتب شدن سیم کشی نصب از باکس آداپتور دوربین مداربسته استفاده کنید. در این صورت از تمامی سیم ها در برابر وقع خطرات احتمالی و آسیب بر اثر بارندگی جلوگیری خواهد شد.

ضد آب و ضد گرد و غبار

باکس آداپتور دوربین مداربسته در ابعاد 15 * 15 و عمق 6 سانتی متر، ضد آب و ضد گرد و غبار است بنابراین شما می توانید با استفاده از باکس آداپتور دوربین مداربسته را بدون نگرانی بیرون از محیط نصب کنید و از ویژگی های آن بهره مند شوید. باکس آداپتور نویزهای محیطی را کاهش می دهد و در عین حال باعث افزایش طول عمر دوربین مداربسته خواهد شد. این باکس مقاومت بالایی دارد و ضد آفتاب می باشد. سیم دوربین و اتصالات از محلی که در مرکز و روی درب قرار گرفته است داخل باکس قرار می گیرد تا هیچ گونه سیمی در معرض دید و خطر قطع شدن و آسیب بر اثر باران قرار نگیرد. برای خرید باکس آداپتور دوربین مداربسته و دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان دوبرکا تماس حاصل فرمایید. 

  • 300 گرم
  • 15 *15 *6 سانتی‌متر
  • محافظت از کابل دوربین، محافظت از منبع تغذیه دوربین مداربسته مورد نظر،پوشش کانکتور های دوربین مداربسته
  • پلاستیک مقاوم
  • تمام دوربین های مداربسته
Benefits
Flaws