پک وایرلس 4 کانال 2 مگاپیکسل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

پک دوربین مداربسته وایرلس 2 مگاپیکسل

پک دوربین مداربسته وایرلس 4 کانال با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل به سیم کشی و دانش نصب نیازی ندارد و افراد بدون داشتن تخصص در این زمینه نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند. پک وایرلس 4 کانال برای نصب در محیط های داخلی و خارجی مانند باغ، پارکینگ، فروشگاه، دفتر و … مناسب می باشد. پک وایرلس قابلیت پشتیبانی از رم 164 گیگابایت، دید در شب، لنز 3.6mm، برد 70 متر را دارد. پک وایرلس شامل دستگاه ضبط کننده تحت شبکه وایرلس، 4 عدد بولت فلزی تحت شبکه وایرلس، 4 عدد آداپتور 2 آمپر و دفترچه راهنما می باشد.

دوربین تحت شبکه بی سیم

پکیج دوربین مداربسته وایرلس دارای 4 عدد دوربین مداربسته تحت شبکه وایرلس با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل می باشد. دوربین مداربسته وایرلس تحت شبکه تصاویر را به صورت بی سیم به مرکز ضبط ارسال می کند. توجه داشته باشید که برد ارسال تصاویر ضبط شده در این دوربین ها حدودا 70 متر می باشد، البته در شرایطی که فضا کاملا باز و یکدست باشد. اما در فضایی که مانع هایی مانند ستون، دیواره های مختلف و طبقات متعدد وجود دارد حدودا 30 متر خواهد بود. به یاد داشته باشید که نصب دوربین مداربسته در فضاهای مختلف در میزان برد ارسال داده ها به صورت وایرلس تاثیر مستقیم دارد. در برخی از موقعیت ها که امکان کابل کشی وجود ندارد، نصب دوربین مداربسته تحت شبکه انتخاب ایده آلی می باشد.

دستگاه ضبط بی سیم

برای ضبط تصاویر در دوربین مداربسته وایرلس دو روش وجود دارد. در روش اول توسط NVR تصاویر دوربین مداربسته ثبت و ضبط می شوند. در روش دوم توسط دستگاهی با نام اکسس پوینت (Access point) تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته وایرلس دریافت می شوند. پک دوربین مداربسته وایرلس 2 مگاپیکسل 4 کانال دارای دستگاه ضبط تصاویر تحت شبکه وایرلس می باشد. این دستگاه قابلیت دریافت تصاویر به صورت بی سیم را دارد. هر دوربین مداربسته تحت شبکه ارائه شده در این پکیج دارای سوکت شبکه برای مسافت های خارج از آنتن دهی دستگاه و دوربین است. با توجه به موارد ذکر شده پک وایرلس 2 مگاپیکسل مناسب محیط های داخلی و خارجی می باشد. شما می توانید پکیج دوربین مداربسته وایرلس 4 کانال با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی دوبرکا خریداری نمایید.

  • 164 گیگابایت
  • 3.6mm 3mp
  • 2 مگاپیکسل
  • 4
  • فلزی
  • ipc, wireless
  • 70 متر
Benefits
Flaws