خرید پک دوربین مداربسته 8 کانال مکسل

موجود به خاطر نوسان بازار تماس بگیرین

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته

پک دوربین مداربسته 8 کانال مکسل شامل یک دستگاه دی وی آر (DVR) هشت کانال مکسل با کیفیت 2 مگاپیکسل فول پلی بک و 4 صدا، 8 عدد دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل داهوایی کیس بزرگ با برد 896HS، یک عدد هارد ذخیره ساز 2 ترابایت وسترن سبز که به منظور نگهداری و ضبط تصاویر از آن استفاده می شود، 8 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، 16 عدد فیش BNC درجه یک است و در صورت نیاز می توانید همراه این پک 8 کانال کابل 100 متری نیز سفارش دهید. دوربین های موجود در این پک قابلیت انتقال تصویر به روی تلفن همراه را از طریق بستر شبکه که توسط دستگاه DVR صورت میگیرد را ممکن ساخته و می توانید از هر جای دنیا محل مورد نظرتان را مشاهده کنید.

پک 8 کانال دوربین مداربسته 2MP

پک دوربین مداربسته 8 کانال مکسل از طریق رابط BNC و نر و مادگی آداپتور به دستگاه DVR متصل می‌شود. رزولوشن تصویری که این محصول می‌تواند ارائه کند 2 مگاپیکسل است که در نتیجه دوربین های مداربسته موجود در این پکیج می توانند تصاویری با وضوح نسبتا خوب ثبت و ضبط نمایند. لازمه انتخاب پکیج دوربین مداربسته مناسب این است که بدانید فضایی که می خواهید سیستم مداربسته را در آن راه اندازی نمایید به چند عدد دوربین مداربسته نیاز دارد، پک 8 کانال مکسل برای خانه، دفتر‌کار و آموزشگاه ها و ... مناسب است. همه محصولاتی که همراه این پک ارائه شده اند دارای کیفیت عالی می باشند و این پکیج کاملا آماده و مقرون به صرفه بوده و می تواند پاسخگوی نیاز های کاربران در حد گسترده باشد. پک 8 کانال دوربین مداربسته شامل یک عدد دستگاه ضبط کننده تصاویر 8 کاناله با کیفیت 2 مگاپیکسل، فول پلی بک (PlayBack) و 4 صدا، 8 عدد دوربین مداربسته داهوایی کیس بزرگ با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل، هارد ذخیره ساز 2 ترابایت وسترن دیجیتال سبز، 8 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، 16 عدد فیش BNC درجه یک و کابل 100 متری در صورت نیاز می باشد.

8 عدد دوربین 2 مگ با برد 896HS

پک دوربین مداربسته 8 کانال مکسل دارای 8 عدد دوربین مداربسته داهوایی کیس بزرگ با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل (Full HD) می باشد. این دوربین‌ها به برد 896HS مجهز شده و جنس بدنه‌ آن‌ ها از فلز است، بنابراین از مقاومت خوبی در برابر آسیب و صدمه برخوردار هستند. هارد ذخیره ساز 2 ترابایت موجود در این پک فضای قابل توجهی را به منظور ذخیره و نگهداری تصاویر در اختیار شما قرار می دهد و برنامه‌ی ضبط بر اساس حساسیت حرکت و یا بازه زمانی قابل تنطیم است. اگر دنبال یک سیستم نظارتی حرفه ای هستید اما نمی خواهید هزینه ی زیادی پرداخت نمایید، ما این پکیج را به شما پیشنهاد می دهیم.

  • 8 عدد دوربین مداربسته داهوایی کیس بزرگ
  • 2 مگاپیکسل
  • 8
  • DVR هشت کانال 2 مگاپیکسل مکسل- فول پلی بک و ۴ صدا
  • 896HS
  • 16 عدد فیش BNC درجه یک، 8 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، هارد ذخیره سازی 2 ترابایت وسترن سبز، کابل در صورت نیاز 100 متری
Benefits
Flaws